istanbulfanclub.net Logo Çalışmalarımı Beğeninize Sunuyorum...

ist_dizayn

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
merhaba arkadaşlar.
şimdiye kadar hiç bir zaman çalışmalarımızı internet ortamında paylaşmıyorduk fakat bugün yapmış olduğum bir logo çalışmasını sizlerle paylaşmak istedim nedenini soracak olursanız adı üzerinde istanbul fanclub yani istanbulu ve türkiyeyi ilgilendiren bir çalışma olduğu için fikirlerinize ihtiyacım var.
lütfen herkes özgürce düşüncelerini dile getire bilir. ve secenek sunabilirsiniz.

sitenin içeriğine gelince şuan ist. ile ilgili alt yapı çalışmaları devam ediyor ve site henüz yayınlanmadı.

Tşk. Ederim İlginiz için Şimdiden
işte 2 tane ist. logosu...
logo 1

logo 2

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Bence ayyıldız çok fazla kullanılmış. Bunun yerine o bildiğimiz boğaz manzarası silüeti üzerinden tipografik bir çalışma yapılabilir.

ist_dizayn

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
@Erkan_Nehir
uyguladım fakat logo geride kalıyor. ozaman ve boğuluyor. bir çok uygulama denedim fakat olmadı :)

MuZA

Üye
Tepki
0
Cok fazla abarti bi calisma olmus daha sade daha hos durabilirdi..

yinede eline saglik

ally

Üye
Tepki
0
@Hasan Güner

arkadaşa katılıyorum ayrıca her yerde bayrak olması göze güzel görüntü ifade edemiyo.
ama çalışma güzel ufak tefek hatalar olsada yazı içlerindeki bayraklar ortalanmamış gibi
ellerine sağlık.

gizemy

Üye
Tepki
0
çok karışık ay yıldız gereksiz yere her yerde carrt carrt diye kondurmuşsun düz bir yazı güzel bi font daha hoş durabilirdi bence yinede eline sağlık....

Yukarı Alt