İstekler ve bütçe....

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Arkadaşlar aşağıda linkini verdiğim ilana bir bakar mısınız?
Bir istenen hizmete bir de firmanın bütçesine dikkat edin lütfen.
Acaba ben mi yanlış görüyorum yoksa Grafik tasarım mesleği öldü de haberimiz mi yok? Cenazesi nereden kalktı acaba...
Yazık...
Dip not: Bu bütçeye rağmen verilen teklif sayısı da ayrı bir trajedi....
LİNK

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Erkan bey linki inceledim ve bu tür sitelere çalışma dahi göndermeme kararı almıştım aylar önce
sebebine gelince ( kısaca aşağıda yazıyor )

Tasarımcıyı sosyal medyada, arama motorlarında, iş ağlarında ve çeşitli kaynaklarda ve google 'dan sorgulayın.
Hakkında eğer bilgi çıkmıyorsa bilinki piyasaya yeni gelmiş bir tasarımcı adayıyla ya da düşük bir ihtimalle ki (1000/1 desek yanlış olmaz)
keşfedilmemiş bir yetenekle karşı karşıyasınız. Tasarım dünyasında olup internet kaynaklarında adı geçmeyen bir tasarımcı neredeyse düşünülemez.

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Uzaklarda aramaya ne hacet forumumuzda da böyle ilanlar mevcut yakın zamanda bir tane silmiştim

" ŞOK !10 tl ye html web tasarım"
başlığı altında...

Tepki
5
cenazesi nerden kalktı bilemiyorum ama evet ölmüş..
bizim forumumuzda da benzeri başlıklar zaman zaman oluyor ne yazık ki. Heralde artık alışıp bu durumu kabul etmemiz lazım çünkü herşey her geçen gün daha kötüye gidiyor.

fizy45

Üye
Tepki
0
her ne kadar basit çalışmalara "yaa ben buna emek veriyorum fiyatı bu al sna fahiş fiyat" diye dayatmaları sevmesemde en çirkin haliyle bile bu yazılanların değeri o rakamın çok üstündedir biraz küfür niteliğinde olmuş yazık...

Yukarı Alt