Kamyonet arka plan için yardım lütfen?

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Rica ederim, uyguladıktan sonra yakından bakıp kontrol edebilirsiniz eğer verdiğiniz değer yeterli gelmediyse aynı işlemi tekrar uygulayabilirsiniz ..

omer2361

Üye
Tepki
1
Buda kartvizitin son hali :) basit birşey öyle çok profesyonel bir kartvizit değil ama.. :) olumlu olumsuz tüm yorumlarınıza açığım..

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Emeğine sağlık :) Amacına hitap eden bir çalışma olarak nitelendirilebilir, daha iyisi olabilir mi elbette... Nitekim elimde benzer görüntülere sahip kartlar var nakliyecilere ait ..

Tasarim06

Üye
Tepki
1
süper anlatarak bir isin yapilmasi na vesile olmak hosuma gitti bende yeniyim bu forumda ... bu arada tekerler yamuk kesilmis, kamyonete hafil bir gölgelendirme yapilabirli birde dikkatimi ceken galiba direksiyon koldugunun oldugu tarafdakik yan ayna arka tarafi gösteriyor onu hallederseniz. ama mutlaka gölgelendirmeyi yapiniz basit bir sekilde olsa dahi güzel gösterir ..

Tasarim06

Üye
Tepki
1
kamyonet illa o mu olmasi lazim ^hani ne bilim sahsen bana bu sekil bi is verilecek olsa her hangi bir yerden daha güzel bir kamyonet alirdim :)

omer2361

Üye
Tepki
1
@Tasarim.com

Bana kalsa bende öyle yapacaktım ama... :) müşteri kendi araç fotosunu istiyor :) yorumlarınız için teşekkürler dikkate alacağım :)

Yukarı Alt