karakalem sevenlere gelsin

Tepki
100
harika olmuş. çok beğendim.
paylaştığınız için teşekkür ederim.
yalnız, konu başlığınızı daha uygun seçerseniz iyi olur.
konu ile ne kadar alakalı olursa o kadar ilgi çekici olabilir.
saygılar...

Tepki
25
perspektifte sorun yok gibi görünüyor ancak lekesel değerlerde bi zayoflık söz konusu neden derseniz tüm desenler neredeyse aynı değerede (tonlamada) işlenmiş tekniğinizde çizgisel mi lekesel mi karar verememişsiniz bazı yerler çizgisel bazı yerler lekesel ve parmak yardımıyla yumuşatma yapmışsınız mesela duvarlar çok sırıtıyo hep aynı değerde olmuş çünkü... beni yanlış anlamayınız ben çok severim karakalem çalışmasını zor tekniklerden bir tanesidir o nedenle paylaşıma sunmuşsunuz bende nacizane fikrimi belirttim ama genel olarak harika görünüyor. eleştirilerim eksiklerinizi görmeniz ve düzeltebilmeniz adına yapılmıştır şahsi olarak değil zaten bir tanışıklığımız yoktur Halit bey başarılar diliyorum size...

Tepki
4
@Dilek Doğrusöz

oncelıkle beyendıgıne sevındım benım bu eksıklıgım var bunu bende bılıyorum genelde çok genış alanlarda kalem yerıne parmagımı kullanmak daha kolay geldıgı için kolaya kacıyorum dıyebılırım burdada genıs alan fazlasıyla oldugu için bırazda zaman kısıtlılıgı eklenınce boyle hatalar pekte sorun olmuyor

@Buse Türüdü

@Cüneyt Şahin

@Fatih Coşkun

@Emine Şahin

çok dusundum ama aklıma baslık dıyınce hıc bısey gelmıyor takılıp kalıyorum

@Hatice Ceylan

valla yorumlarınız için ayrı ayrı tesekkur lerımı sunarım

Yukarı Alt