Kartvizit çalışmam...

htc_gny

-_-
Tepki
6
Arçek firması için tasarlamış olduğum kartvizit tasarımları..

danisman

Consultant
Tepki
30
Hatice Hanım merhaba,

Birinci kartviziti çok beğendim, ellerinize sağlık, sanırım kesimi de o şekilde yapılacak?

Firma unvanı olan yazılar ve adres yazıları bir satır daha yukarıda olabilirmiş, telefonlarla bunlar ayrışmış olurlar böylece. Bir de font konusunda tırnaklı değil de, düz bir font olursa daha mı, güzel olurdu acaba : )

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Evet ilk kartvizit çok hoş görünüyor. Sadece iletişim bilgileri için farklı bir font gerekli diye düşünüyorum ve biraz daha küçük puntolarla yazılmalı.

htc_gny

-_-
Tepki
6
Yorumlarınız, eleştirileriniz ve önerileriniz benim için çok değerli teşekkür ediyorum Bir daha ki çalışmam da dikkate alıcam ilk çalışmam baskıya girdi :)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Emeğinize sağlık her iki kartvizitte gayet şık olmuş, düşüncemin birini sayın danışman ifade etmiş font konusu, ikinci kartvizitte bir önerim olabilir, logonun etrafında bulunan ve sol alt ile sağ üst taraflarına doğru uzayan kalın siyah kontürü background ile eşit tutmanız acaba orada logoyu biraz daha şık ortaya çıkartırmı iki şekliyle karşılaştırıp bakmakta fayda var ama ne dersiniz?

htc_gny

-_-
Tepki
6
@Yaşar KARADENİZ
Önerinizi anladığım kadarıyla uygulamaya çalıştım Yaşar Bey. Yorumu size bırakıyorum. :)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Aynen ifade etmek istediğim gibi, siyah zemin içersinde logo daha şık ortaya çıkmış bence :)

Yukarı Alt