Kartvizit Tasarımı

mr.atakan

Üye
Tepki
0

Sizce kartvizitin kağıt özellikleri nasıl olmalı ?

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Tasarımı beğendim ellerinize sağlık. Kağıt kalitesi olarak normalden biraz daha kalın malzeme ve ön taraf logo ile arka taraf logo - şeride kısmi lak yapılırsa süper olur diye düşünüyorum ...

mr.atakan

Üye
Tepki
0
Teşekkür ettim. Bende hemen hemen sizin gibi düşünüyordum, kesinleşmiş oldu şimdi :)

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
herşey güzel mr. atakan yalnız logonun dışındaki (çok bilindik) çerçeve yerine kendiniz birşeyler çizseydiniz daha güzel olurdu sanırım,
elinize sağilık teşekkürler.

asilzade

Üye
Tepki
0
Tasarım güzel. Ellerinize sağlık da ön kısımda logo ile altondaki firma adı orantısız gibi geldi bana. Firma ismi iki satır olsa ne olur diye düşündüm?
MAD PLASTİK
San. Tic. A.Ş. gibi mesela?

mr.atakan

Üye
Tepki
0
@Kemal Aksekioğlu

Logonun etrafını çevreleyen açık yeşil tondan bahsediyorsanız eğer, logonun tamamı o :) Ondan bahsetmiyorsanız eğer anlamadım neyi kastettiğinizi. Yorum için teşekkürler.

@asilzade

Teşekkür ediyorum, o kısım çok sorun çıkarttı bana. Normalde unvan fazla on planda olmaz, logodan büyük olmaz en azından ama müşteri ille de o yazı büyük olsun dedi. 2 satır olsa daha güzel olabilirdi haklısın :)

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
pardon logoyuda siz yaptınız sanmıştım.herşeyiyle güzel olmuş o zaman ellerinize sağlık

Yukarı Alt