katalog çalışması - kapak tasarımı

Tepki
25

arkadaşlar logosunu yaptığım müşterimize şimdide katalog çalışması yapıyorum fakat bir türlü istediğim şeyi yapamadım o kadar zorlandım ki başına oturmamak için başka şeylerle uğraştım hep. sonuçta dün akşam kendimi zorladım ve bu çıktı sade olmasını istedim ayrıca döküm sanayii ile ilgili fotoğraf araştırması yaptım bişey bulamadım bu konudada yardımlarınızı bekliyorum. öneri ve eleştirilerinizi esirgemeyiniz... herkese ii çalışmalar diliyorum

Tepki
100
merhaba dilek hanım.
katalog çalışmak tabiiki zordur.
resimler konusuna gelince, firmanya özgün fotolar kullanmanız daha uygun olur.
imkan varsa ürünlerin ve fabrikanın fotoları çekip kullanmak daha mantıklı.
ama bu önemli değil derseniz, istediğiniz döküm ürünlerinin adları yazarsanız belki elimizde mevcut olan varsa yardımcı olmaya çalışırız.
saygılar...

Tepki
4
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Lakin bence zeminli kısımdaki yazılar pek uygun olmamış. Zaten logoda firma ismide yazdığından dolayı üstte tekrar firma ismini kullanmanız gereksiz bir uygulama...

Tepki
25
@Emine Şahin

Emine Hanım öncelikle teşekkür ederim yorumlar için...
firmayla ilgili fotoğraf çekmek mümkün fakat ortamı müsait olmadığı için güzel enstanteneler yakalayabilcemi düşünmüyorum o nedenle kapakta böyle bir şey kullanmak istemedim yeterli döküman olmadığından parça resimlerinide koymak istemedim açıkcası zaten iç sayfalarda kullanıcam. Döküm sanayisi için ateşli , kıvılcımlı , çalışan işçi vs gibi fotoğraflar olabilceni düşündüm bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. tekrar ii çalışmalar diliyorum.

@Ersan BAYCAN
aslında haklısınız firma isminin hem logoda hemde üstte yazmanın mantıklı olmadığı konusunda fakat şöyle bişey müşteri direkt olarak firmamın adı yazmıyo diğeceği ihtimalini düşünerek yazdım ki der ancak logodaki ismi silebilirim birde öyle deneyebilirim öneriniz için teşekkür ederim

Tepki
31
yukarıdaki yazı yerine güzel bir resim olabilir ama resim yok diyeceksiniz ingilizce aramayı düşündünüz mü bilmiyorum ama googlede casting veya casting mold diye aratırsanız baya bir resim var

ismail koc

Üye
Tepki
0
emine hanımın fotografları çok hoç bence onlardan yola cıkarak birşeyler yapabilirsiniz. kolay gelsin.

Yukarı Alt