kitap kapağı tasarımı 2 (sır)

gokhan1378

Üye
Tepki
0
yorumlarınızı bekliyorum lütfen!

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Yani şurasını söyle yapın burasını böyle yapın diyemiyorum ne yazık ki çünkü bi tasarım göremiyorum. Bi defa kitap kapağı tasarımı için bu tarz fontlar kullanmanızı önermiyorum. Düz sade ve efekt vermeden özellikle kabartma efekti kullanmadan yazılarınızı yazın.

Açıkçası böyle bir kitabı almak istemem.

Yukarıya Dehşet Verici ve Korkutucu yazmışsınız, bence o yazıyı yazmadan kapak tasarımınızla anlatın dehşet verici ve korkutucu olduğunu. Sanırım bu işin başındasınız, size tavsiyem bol bol örnek incelemeniz..

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Erkin beye katılıyorum söylenecek başka birşey olduğunu düşünmüyorum. Dehşet verici ve korkutucu ibaresine uygun bir çalışma olmamış kusura bakmayın. Bencede biraz daha gözlem yapın bol bol örnekler araştırın.

gokhan1378

Üye
Tepki
0
yorumunuz için teşekür ederim erkin bey. ozamn benm sizden bir ricam olsa...

sizde "sır" adında bir kitap tasarımı yaparmısnız?

çok merak ediorum kusura bakmayın bu yorumunuzdan sonra nasıl bir tasarım yapıcaksınız?

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
İstediğiniz tasarımı yapmak için vakit ayırabileceğimi sanmıyorum, merak ettiğiniz için şu an çalışmasını yaptığım kataloğun kapağını sizin için ekliyorum..

İncelemek isterseniz firmanın web sayfası tasarımı ve tüm katalog çalışması bana aittir..

Alt kısım reklam alanıdır..

gokhan1378

Üye
Tepki
0
erkin bey amacım sizinle tartışmak değil ama yaptığınız tasarım çok basit bence.
bu tasarımı ben en fazla 15 dakkada yparım inanın ki?
2 resim 3 satır yazı...
demek istediğim yorum yaparken lütfen biraz daha bilir kişi olarak yorum yaparsanız sevinirim.

çünkü bana kabartma yazı kullanma demişsiniz.
ozman bi d&r gidin ütfen bi bakın bakalım "zar adam,alacakaranlık" kitaplarına kabartma yazı kullanılmış bu ktaplarda bir inceleyn lütfen.

ben bu tasarımı 25 dakka gibi bi sürede yaptım.ben çok süper demiyorum ama eleştirin diyorum hakaret etmeyin.hakaret etmek için ilk önce kendi tasarımlarınıza bakın sonra hakarete başlayın...

lütfen yapmayın birazda yapıcı olun yıkıcı değil,rica ediyorum!

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Sanırım eleştiriye açık değilsiniz. Polemiğin uzamaması adına son mesajımı yazmış bulunuyorum. Başarılar..

Tepki
31
gökhan bey yorum almanız sizin daha iyi tasarımlar yapmanızı sağlayacaktır. bu yüzden örnek isteme yerine yapılan yorumlara uygun tasarımlar yapıp sizin ilk yaptığınızda karşılaştırmanızı öneririm böylece - ve + larınızı daha iyi görebilirsiniz

izninizle sizin tasarımınız üzerine ben bir tasarım yaptım ilk yaptığım kapak tasarımı bu

Yukarı Alt