Kitap Kapak Tasarımım

ozer

Üye
Tepki
0
Yeni Çıkıcak Bir Kitabın Kapagını Tasarladım.
Eleştirilerinizi Bekliyorum :)

Tepki
1
Arka kapak resim çok büyük ve eğer Yunus Emre gibi isimlerin sözleri varsa onlardan bir kompozisyon daha hoş olurdu bence ...tasarım güzel ama konuyu desteklemediğini düşünüyorum...kolay gelsin

ozer

Üye
Tepki
0
zaten yunus emrenin o sözünü müşteri özellikle istedi yoksa dedgn gibi kompozisyon koyucaktm :) resimi dikkate aldm düzeltçem :)

Tepki
1
Anladım da içindeki sözler Mevlana dan Yunus Emre den mi yoksa müşterinizin mi onu anlayamadım . eğer onlarınsa da güzel bir girişim ancak sanatçı biraz gizlenmelidir bence sanatı konuşmalıdır resimde onun için büyük dedim. müşteriniz bu şekilde istiyosa aydınlatmalısınız derim çünkü ön kapak güzel ama arka kapak bozuyo...kolay gelsin

ozer

Üye
Tepki
0
dediklerinizi dikkate alıp ondan sonra müşteriye sunucam :) yorumlarınız için teşekkür ederim

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Yazı fontunuzu değiştirmelisiniz. Kullanmış olduğunuz font, kitap ismine istinaden hiç uygun olmamış. Adeta korku filmlerine yaraşır bir font olmuş. Oysa "Özlü Sözler" kitabın ismi.

Birkaç Not:
- Kitap kapağında kullanılacak bilgiler tam olmalı.
- Kitabın adı, yazarın adı, yayınevinin adı.
- Yazı karakterlerinin sade olmasına ve çok çeşitli olmamasına dikkat edilmeli.
- Ön ve arka kapakta bütünlük olmalı. Kapağın işlevsel olması kadar estetik olmasına da dikkat edilmeli.

Kolay gelsin, saygılarımla...

ozer

Üye
Tepki
0
@Yaşar KARADENİZ

Yorumun için Sagol Gerrekli Düzeltmeleri Yapıp Müşteriye Sundum :) Begendide Bu kapak Basılıcak .) düzelttigim kapagı kısmet olursa akşam eve geçince koyarım buraya

Yukarı Alt