Kitap okumaya teşvik

Tepki
0
arkadaslar , türkçe ögretmeniyim ve cocuklara kitap okumaya tesvik icin bir calismam var bu konda afis hazirlamak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. simdi söyle birsey düsündüm en cok kitap okuyanlari "kitap kurdu" en az okuyanalarida "elma kurdu" olarak yazip siniflarin panolarina asmayi düsünüyorum.böyle afislar hazirlaya bilirmiyiz.

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Müthiş.. Bence süper bi fikir, hatta bu bile kullanılabilir.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Hüseyin tebrik ediyorum. Gerçekten güzel bir fikir ve güzel bir çalışma.

Anlaşılır bir espiri ve gerçektende konuyu güzel anlatmış. eline sağlık.

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Konuyu Okuduğumda Aklımda Olanı Nette Aradım :) Böyle Bir Taslak Çıktı Ortaya Sade Olması Öğrenciler Açısından Anlaşılır Olması İlk Amaç Konuyu Açan Arkadaşımın Eklemek İstediği Birşeyler Varsa Üzerinde Çalışmaya Devam Edebilirim...

Ömer YILDIZ

Admin
Yetkili Kişi
Tepki
92
Burak bey, sizi hem yardım severliğiniz hemde bu fikri çalışmayla güzelleştirdiğiniz için tebrik ederim.

@Tacettin Konak

Hocamızın da bu yazdıklarını dikkate alarak Öğrencilerin isimlerinide yazılabileceği bir alan bırakırsanız sanırım daha güzel olacak.

Elinize sağlık.

Tepki
0
saygi deger ustadlarim ve Burak HÜSEYİN üstadim ilgi ve alakaniz icin tesekkür ederim. insalah bu tür calismalari kullanacak ögretmenler ve ögrenciler size minettar kalacaktir. sagolun. üsatadim normalde bunu ayri ayir yapamayi düsünmüstüm sebebide yazilarin daha buyük olamasi yani uzaktan daha kolay farkede bilmesi icin ama burda iki ayri afis olarak kullanirsak basligin bir anlami kalmaz sanirim. ögrenci isimlerinin daha da buyuterek yapip kisileri 7 ile sinirlandirirsak nasil olur? tabiki ustadlerim daha iyi bilirler tabi... bir de bunun psd 'ni yükleyebilirseniz benim gibi kisiler bundan istifade edebilirler. tesekkür ederim.EMEĞİNE SAGLIK...

Yukarı Alt