Kitap okumaya teşvik

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Yeniden Merhaba.... İşlerimin yoğunluğu Dolayısı İle Hemen Cevap Veremedim...

Yardımcı Olabildiysek Ne Mutlu Bize... Biz Size Teşekkür Ederiz Çocuklarımızı Size Emanet Ediyoruz Onlarla En İyi Şekilde İlgileniyorsunuz... Kutsal Bir Göreviniz Var... Başarılar Dilerim...

İstedeğiniz Şekilde Düzenlemeye Çalıştım Umarım Faydası Olur...

Corel Draw 13 Ve Jpg Dosyasını İndirmek İçin

TIKLAYINIZ

Tepki
0
Herkese tesekkürler sagolun.
Sayin site yöneticileri ve kiymetli üye kardeslerim haddimi asmazsam eger ,bir teklifim olacak tabi sizlerde uygun görürseniz.
Ben istiyorum ki bu tür calismalar daha da fazla olsun ve egitim camiasi bunlardan istifade etsin.söyle bir calisama yapsak nasil olur??? sitede egitim icin ayri bir bölüm acilsa ve burya okulda kulllanilacak dökümanlar konsa (yukardaki calisma gibi)güzel olmaz mi? bizler degisik projeler üretsek siz ustalarda bunlari hayata gecirseniz ve bundan sizin cocuklariniz ve bizler istifade etsek iyi olmaz mi? ben benim gibi egitmici kardeslerimizin bu konuya duyarli olacgina inaniyorum geriye de siz usatirim maheretlerini göstermeliri kaliyor . takdir siz ustalarin... saygilar...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
aslında normalde site de bu tür istekleri olumlu karşılamıyoruz. Ama iş çıkar ve emek hırsızlığı hazıra konma değil de bu tür eğitimsel verimli işler olunca Yöneticimiz Ömer bey de sanırım hoş karşılar ki nitekim konuya gösterdiği ilgiden de bunu anlıyorum. Bu tür çalışmalarda yardımcı olunabilir. Burak arkadaşıma da emeğindn dolayı teşekkür etmeden geçemeyeceğim :D

Tepki
0
anlatmak istediginizi tam anlamadim ama ben bir kez daha anlatayim bunda bir sakinca yok sanirim. simidi yukarda yapilan seyin herhangi bir sakincasi var mi? ben bir proje dusünmüsüm ustadlarda bunu hayata geciriyor . bunu da insanlarda alsinlar ögrencilerine kulansinlar istiyoruz. daha güzel gelecek icin okuyan bir toplum icin bunu yapmaliyiz bu bizim kendi halkimiza bir hizmet olacak. bir ekip calismasi birileri birsey düsünecek ve birileride ona emegiyle yardim edecek. hatam varsa düzültin lütfen .tabi son karar site yöneticilerimizin... saygilar.

ismail koc

Üye
Tepki
0
burak bey güzel bir örnek sunmuşsunuz teşekkür ederiz. inşallah bütün öğrencilerin isimleri kitap kurdu bölümüne yazılır.

Tepki
0
Arkadaslar, iciniz rahat olsun bu tür çalişmalar kesinlikle karisilksiz kalmiyor.Bunu bir örenekle aciklayayim... Tabi müsadenizle:) Yükarıda yapilan çalismanin bir benzerini ;ama en acemicesi yaparak bir kaç hafta uyguladim ve bir haftada 700 sayfa kitap okuyan ögrencilerim oldu.Buda bana yetiryor zaten...

Sitemizin kiymetli üyeleri, BURAK HÜSEYİN kardesimizin calismaları gibi calismalari bekilyoruz .Eserler cogaldikca sinıflar renklenecek ,sınıflar renklendikce de ögrencilirimiz daha cok okuyacaklar...Tesekkür ederim.

Yukarı Alt