Logo çalışmalarım

Tepki
0

görüş ve eleştirilerinize açığım arkadaşlar.

colin

Üye
Tepki
0
2. hoş
5. sarı fincanı '' cafede ki 'e'' ile değiştirme yada fincanın ''e ile karışımı daha ilginç olabilir diye düşünüyorum bi amatör olarak

Tepki
2
Açıkçası hiçbiri güzel durmuyor çünkü efektlerin çalışmadan önde duruyor ve renkleri değiştirmen lazım. Emeğinize sağlık.

bysonmez

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
yukardan asagı sıralamam 2. 5. ve 9. cok hos olmus elıne saglık.

Tepki
0
Renkler ve zevkler tartışılmaz furkan bey, bende sizin sitede ki çalışma renleri ve karmaşadan hhiç hoşlanmadım, Önemli olan emek ve bir şeyler sunabilmek en önemlisi iyi yada köötü eleeştirme cesaretini gösterebilmek.Fikrinize saygı duyarım.

deXo

Üye
Tepki
1
Siz çekemeyenlere bakmayın tasarımlar gayet hoş sadece "siyah" yazılı olan iki tasarım da çok amatörce olmuş. Piksel görüntüsü de bozuk. Onun dışında gayet iyi. İyi çalışmalar :)

Tepki
0
Dexo Teşekkür ederim haklısınız o ikisi rezilasyonları düşürerek yüklemiştim o bakkımdan çok kötü duruyorlardı. sayfanın kolay açılıbilmesi için .

deXo

Üye
Tepki
1
@Hatice Algın

Bahsettiğiniz eğer forumdaki sayfa ise imageshack.us'a resimi yükledikten sonra forum için küçük resim linkini alırsanız burada şaaak! diye açılır ve büyük resim içinde üstüne tıklanır. :)

Yukarı Alt