logo istekleriniz

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
0
maraş bel. logosunu formunuz aracılıgıyla aldım, emegi geçen arkadaşa ve site yönetimeni sonsuz teşekkürler.

vdkey

Üye
Tepki
0
Ark.lar şanlıurfa belediyesini vektörel logosunu bulamıyorum.olan ark.lar yadımcı olabilirse sevinirim.

zeybek16

Üye
Tepki
0
nıye ben bu logoları brandten ındırdıgım logoları acamıyorum freehandte acamıyorum...eps olmasına rağmen

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@zeybek16
Pixel tabanlı bir programın eps.si ise freehandde açamazsınız. Illustratorde açmaya deneyin yine açamazsanız Photoshopta açabilirsiniz.

Soztutan

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar benimde Bir istegim var Turkmensu Broşür Çalışması yapan arkadaşlardan rica bana Kapak Resmi ve damacana logosunu Alabilirmiyim

kbm

Üye
Tepki
0
merhaba, yangın söndürme tüpleri üzerindeki etiket çalışması lazım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@kbm
Hoşgeldiniz sayın kbm. Eğer istediğiniz sıfırdan yeni bir çalışma ise freelance işverenler bölümünde açabilirsiniz bu konuyu. Eğer etiket örneklerini incelemek istiyorsanız forumumuzda arama motorundan aratabilirsiniz ilgili konuları.
iyi forumlar.

Tepki
0
merhaba teksif sendikası logosuna ihtiyacım var.. sendika logolarının genel olaral bulunduğu arşiv mevcut mudur?

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@1965
Mesajlarınızı ilgili bölümlerde yazar, arar ve istekte bulunursanız etkili olacaktır

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt