Logo Tasarım Sergim

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Herkese Merhaba.
Gündemimiz her nasıl logo yarışmalarıysa , ben de gerek paylaşım, gerek esin kaynağı olması ve gerekirse incelenip birtakım fikirler edinilmesi amacıyla logolarımı paylaşma kararı aldım ki buradaki logoların bazıları benim çocuğum gibidir.
Buradaki logolar ve logotype'ler ; renk seçimleri, uyum, font seçimleri, font kuralları,renklendirme, ve işin özü itibariyle logolarda az sözle çok şey anlatmanın temeline dair örnekler olarak değerlendirilebilir. Bir logoda ise Sadelik temel husustur.

Beyaz çerçeveleri ,fikirleri bir çatı altında toplayabilmek için bilerek verdim, ben bunu hep yaparım, zira bu şekilde göz bilgiyi daha kısa sürede daha kolay algılar.
Bu arada adına sergi dedim çünkü sergi mahiyetinde çoklu bir paylaşım oldu.
Son olarak burada Hiçbir fikir alıntı değildir ve eserlerin hakları tamamen şahsıma aittir.

Aslında logoyla pek aram yoktur, pek çizmem fakat aklıma cereyan eden ilhamları da kaçırmamaya gayret ederim.
İşte bunlardan bazıları:

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Degradeler yerinde kullanılmış. Font seçimlerini de sevdim. Güzel çalışmalar. Tebrikler.

danisman

Consultant
Tepki
30
Her zaman olduğu gibi, en ince detaylarına kadar düşünülmüş ve tasarlanmış çalışmalardan çok güzel bir sergi, emeğine ve düşüncelerine sağlık sayın Dağdeviren...

Fulyam

Üye
Tepki
16
çok beğendim... çok güzeller... renklerin uyumu süper olmuş... Ve cart renklerle çok güzel çalışmışsın... Valla tebrik ediyorum... Hasana kesinlikle katılıyorum... espiriler çok uyumlu olmuş...
Senin bu denli esprili olduğuna şaşırdım ...

Tebrik ederim... Çok başarılısın işinde...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Teşekkürler ekinoks76

Teşekkürler Danışman bu yorumlarınız için.

"Senin bu denli esprili olduğuna şaşırdım"
Yukarıda ne demek istediğinizi anlamasam da size de çok teşekkür ediyorum sayın Fulya.

Tepki
5
İsabetli font ve renk seçimleri fakat - belki de arka arkaya bakmamdan kaynaklanıyor olabilir- parlama efektiyle sık karşılaştığımızdan dolayı bir tekdüzelik hissiyatı oluşuyor.
Tebrikler...

Yukarı Alt