Logolarımdan bir kaç tanesi...!

Tepki
3
Bir kaç tanede ben atayım dedim, eee nede olsa hastalık olmuş logo ;=)

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Gayet başarılı çalışmalar Ahmed bey, ne işle meşgulsünüz biraz kendinizden bahsedermisiniz?

Tepki
3
Türkiye çapında sadece ajanslara hitap eden bir promosyon firmasında grafiker olarak çalışıyorum.Ayrıca CMS sistemleri ile ilgileniyorum (joomla v.b.). Özellikle Logo incelemekten ve tasarlamaktan çok zevk alıyorum.
2001 senesine kadar müzik ile ilgileniyordum daha sonra bıraktım, şu an takke, cübbe ve sakallıyım.Yani Yusuf İslam Klasiği gibi bir şey :)
Dış görüntüm tutucu olsada, herkesi anlayabilecek bir yapıya sahibim.Promosyon camiasındakilerin çoğu beni tanır :)

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Hayatınızda başarılar dilerim Ahmed bey, acemi olmadığınız ortada, çalışmalarınızı bizimle paylaşmaya devam ederseniz sevinirim..

Saygılar..

Tepki
3
Güzel temennileriniz için teşekkürler, Erdinç Bey;
Logo konusunda elimden geleni yaparım, diğer afiş, kartvizit v.b. konularında forumda yararlanabileceğim konular olabilir....

Tepki
25
gayet uyumlu çalışmlar sergilemişsiniz bizlere daha başka çalışmalarınızıda bekliyoruz düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
31
takım elbise giyerek bu logoları tasarlasaydınız gene aynı logolar çıkacaktı yani giydiklerinizle aklınız değişmiyor giysiler sadece teninizi örter aklınızı değil umarım birgün herkes bunu anlar ve insanların içini görmeyi öğrenir.

saygılar...

Bahtınur YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
456
@ahmed guclu

hernekadar cübbelilere gerici olarak bakılsada memleketimizde işte şekil a ne kadar modern işlerle uğraştıklarını ve ne kadar modernize işler çıkardıklarını görebiliyoruz
çalışmalarınız gerçekten çok başarılı inşaallah hayalgücü dolu günler dilerim :)

Tepki
4
Çınar ısı çok hoş....
İzgi Metaldeki görselin elindeki kılıç mı? ve kendisi çarşaflı mı? Küçük eklemişsiniz göremiyorum (Beni Rahatsız etmiyor sadece anlayabilmek açısından sordum)
Dakik Biye ve Yıldız Çok güzel

Görüntünüz içinizdeki ışığı yansıtmaya engel değil. Herkes Özgür bu ülkede. ve özgür olmalıdır da..

Teşekkürler paylaşımınız için

Yukarı Alt