Logom İçin Yardım Eder misiniz ?

Tepki
15
mrb arkadaşlar kendi işyerim için bir logo çizmek istiyorum ama çizemiyorumm yardımlarınızı bekliyormm Şimdiden tşk

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Konu Başlıklarınız Konu İle Alakalı Olursa Daha Çabuk Yardım Alabileceğinizi Düşündüğüm İçin Konu Başlığınızı Yeniden Düzenledim....

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Grafiker olmaya karar vermiş biri olsaydınız size yardım ederdik... Fakat siz mefruşatçısınız ve kendi işinizi yapın lütfen, Bu işide profesyonellere bırakın. İşveren ilanları kısmına mesaj bırakıp ücret karşılığı logo yaptırabilirsiniz...

Tepki
74
ozaman bizde kendi çeyizimizi kendimiz hazırlıyalım elde dikerek veya hazır kumaşlar alıp osmanbeyden kenarlarına bikaç işleme yapsak nedersiniz sizce bu mantıklımı? sizede sorsak yapamadığımız yerleri? siz ne düşünürsünüz?

Tepki
15
kardeşim yapamadığın yerler olursa gel sor Ben sana bırak bu kumaşları sen ne anlarsınn bu bizim işimiz die bir cvp mı vericem

@HAYALİN

Az buçuk Kendi çapımda bişiler yapmaya çalıştım sizinde fikirlerinizi almak istedimm Kusura bakmayın hanfendi profesyonel bir iş yapmak istemedim burada vede logoya para verebilecek kadar durumum yokk ilgin için saol

Tepki
6
@residents2000

sen is yeri sahibisin oysaki bizler ucret karsiligi calisan iscileriz :) bastan logo yaptirmak istiyorsan durum cok ama cok farkli. eger cizdigin seye yorum istiyorsan soyliym

burda bir cizim yok bunlar font sanirim b yle basliyordu tam hatirlamiyorum. Logoda tam 4 farkl renk kullanmissin bu olmaz olmamali. bu ilerde senin maliyetini 4 katina cikartir hatta bazi islerde 5-6 katina cikartir. logoyla ilgili bircok dokuman bulabilirsin sitede ornekleri inceleyebilirsin. okuyup en azindan on bilgi sahibi olabilirsin. Benim sana tavsiye 2 rengi gecmemesi, cok fazla renk kullanilirsa cok guzel olur diye birsey yok :) sade ve zengin olmali... eger bunu yansitabilirsen hosuma gider diye dusunuyorum

soyle bi yardim soz konusu olur sen firmanin bas harfine perde veya benzeri bir dalgalanma vermek isteyebilirsin bunu nasil yapabilecegini soyleriz hatta alir yapariz bile.

mesela ben sana kumas konusunda soru sorsam belki bikmadan usanmadan ana saatlerce anlatirsin soyle kes boyle kumas kullan su tip tercih et gibisinden ama ben kumasi kes dik olc tak diyemem dememeliyim. :) umarim anlayisla karsilarsin kolay gelsin

Yukarı Alt