" Mail " Sorunu Lütfen yardım ?

Tepki
29
İyi günler arkadaşlar;

Ben kişisel bir mail adresi aldım örner ; adım@soyadım.com
Yalnız bu hesap doğrulanmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
farklı farklı metodlar denedim olmadı.

Tepki
29
Hotmail'den aldım.. Hesabın doğrulanması için adres gerekiyor o adreside açığım maile gönderiyor yani ters orantılı olunca açmak için adres lazım adresi alabilmek içinde girişl yapabilmem lazım.

Tepki
5
Hotmail den alınan mailler @hotmail... vb şeklinde bitmesi lazım benim bildiğim kadarıyla. Bu durumda @soyadim şeklinde bir mail i nasıl alabildiniz? ücretsiz mi?ücretli mi?

Tepki
5
Siz bulut@mashar.com mail adresini hotmail den ücretsiz olarak aldınız; ama hesap doğrulanmıyor. Problem bu anladığım kadarıyla... Çözüm için yardımcı olamayacağım şu an, ne yazık ki.. :( Kendi adımı ücretsiz almayı deneyip yardımcı olmaya çalışayim...

Tepki
5
Ben @ den sonra soy ismimi ücretsiz olarak kulllanmayı beceremedim...
Eğer bulutmashar@hotmail.com ( /msn.com/windowslive.com) u alırken sorduğu alternatif mail e ne yazmanız konusunda yardım istiyorsanız; güvendiğiniz bir arkadaşınız ya da akrabanızın mailini verin ya da yahoo dan bir mail alın onu alternatif olarak yazın derim ben...

Tepki
29
diğer türlü adreskeri almamda sıkıntı yok zaten ama bu adresleri kesin almam lazım. Genede çok sagolun teşekkür ederim. ilginip, uğraşmanız yeterdi.

Tepki
5
Bunu bedeava alabileceğinizi zannetmiyorum açıkçası... Ama umarım muaffak olursunuz, kolay gelsin...

Yukarı Alt