" Mail " Sorunu Lütfen yardım ?

Tepki
29
Alabilirim gibi.. biraz uğraştıracak ama olsun. Peki açılan maili silmesini biliyormusnuz ?

TürkGrafi

Üye
Tepki
0
İyi günler, bahsettiğiniz şekilde mailinizi doğrulamak için bir domain (alan adı) ve bunun barındıran bir hosting (sunucu) almanız gerekecektir.

Yoksa kişiler hiç bir şekilde o adrese mail atamaz, ya da "Doğrulanamadı" yazısını adresinizden kaldıramazsınız.

Bugün yıllık bir domain fiyatı aşağı yukarı 15-20 TL arası oynamaktadır, keza domain satan siteler hostingde sağlamaktadır ve kampanyalarıda mevcuttur.

Örnek verecek olur isek, 1 yıllık hosting alana 1 yıllık .NET domain'i bizden gibi.

Bunun için google ve benzeri arama motorlarının yardımıyla hosting ve domain satan şirketlerle görüşüp, sorununuzu iletirseniz yardımcı olacaklardır.

Burada anlatsam, yine aynı yollarda yürümeniz anlamına gelecek, onun için dediğim gibi en yakın zamanda bir hosting sağlayıcı şirkete durumunuzu belirten ufak bir mail atsanız, onlar ilgileneceklerdir.

Sevgilerimle.

Tepki
29
Yorumunuz için çok teşşekür ederim;

Bunun ücretsiz alınışını görmesem sizleri bu kadar yormazdım. Eski kız arkdaşm kendi hesabını almıştım dediğim gibi.
Yada sizin dediğiniz şimdi yapılan bir sunummu eskiden yokmuydu ?.
Eğer öyle ise siz haklısınız .

TürkGrafi

Üye
Tepki
0
Dediğiniz şekilde "Hotmail'den" ücretsiz alıyorsunuz ancak e-mail olarak kullanamıyorsunuz, iş burada başlıyor. E-mail şeklinde kullanmak için dediklerimi yapıp, doğrulama kodu gönderip o adresinizi onaylamanız gerekecektir.

Yukarı Alt