manipülasyon

bmd

Üye
Tepki
0
kendim icin yaptigim calismalar:D

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sayın Bmd ,

Sizin yerinize ben resimleri görsel olarak ekledim. Resim eklerken panel üzerindeki "Grafik Ekle" butonuna basıp linki kopyalarsanız görsel olarak gözükecektir.

kriptonik

Üye
Tepki
1
hepsi çok yaratıcı, çok renkliler.. ellerinize sağlık, diğer çalışmalarınızı merakla bekleyeceğim..

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Tekniğiniz güzel fakat manipüle için daha farklı can alıcı görseller seçseydiniz çalışmalarınız kaliteli görünebilirdi. Ellerinize sağlık..

Tepki
100
burada çalışma tekniğiniz ve varsa orijinal fotoları koymanız hoş olurdu.
af buyurun içlerinden pek seçemedim...

bmd

Üye
Tepki
0
Gorseller biraz küçük oldugu icin cok net gorunmuyorlar haklısınız Erkin bey ama bunlar ilk yaptiklarim bundan sonrakiler daha iyi olurlar:). tesekkurler

Diger calismalara baktigimda cogu kisi kullandigi dokumanlarin orjiinalini bile koymamis aslinda bukadar cok dokuman koymaya gerek yok bence cok fazla objeyi birlestirdim cünkü

Tepki
31
oyun konsolundan fırın yapmanız gerçekten çok yarataıcı ve tam bir başkalaşım

Tepki
100
arka arkaya mesaj yazmak (flood) kurallara aykırıdır.
ilgili arkadaşlar düzeltir sanırım.
lakin bir hususa daha değinmek istiyorum.
genelde bir çok çalışmanın tek konu altında sunulması böyle sonuçlar doğurmaktadır.
hangi birine ne yorum yapalım şimdi...
ama, çalışmalarınızı ayrı ayrı yayınlayıp çalışma yönteminizi ve materyallerinizi de eklemiş olsaydınız daha uygun olurdu.
aksi taktirde "fena değil, eh, güzel" gibi genel değerlendirmelerle geçiştirilecektir.
haksız mıyım?

Yukarı Alt