Matemetik kitabı sayfa örneği - sayfa fiyat ederi?

ays34

Üye
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar. Aşağıda örnek bir sayfa paylaşıyorum.. Üniversite matematik kitabı.. toplam 550 sayfa.. benden yapmamı istediler.. Her sayfada bu kadar grafik yok. daha basit sayfalar da var. sayfasını kaçtan yapmalıyım?
Bunu deneme amaçlı yaptırdılar.. Bu iş sandığımdan da zahmetliymiş.. Daha önce böyle birşey yapmadım.. Fiyat bilgim yok.. O yüzden size soruyorum.. Mesala sayfasını kaç tl nin altına inmemeliyim?

[/URL][/IMG]

ays34

Üye
Tepki
1
Malesef yok.. birkaç kişiye sordum sayfadaki yoğunluğa göre değişir.. aşağı yukarı 10 tl dediler.. ama kaç olacağını bilemedim...

Bu kadar yoğun sayfalar da yok.. Birde yazıyı da elle yazıyorum?? Kaç olur ki??
(illaki ilk başlarda kazıklanacağım ama bu o kadar çok olmasın diye soruyorum :D )

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sayın ays34
bütün fiyatları o mal veya hizmete olan ihtiyaç ve o mal veya hizmetin bulunabilinirliği belirler bu işe sizden başka kaç kişi daha fiyat verebilir tahmin edebilirmisiniz?yani istekli çok olursa fiyat da mejburen düşer. tabi bunları öğrenmek çok zordur sizin açınızdan bakarsak bu işe sizin nekadar ihtiyacınız var çok da kırmadan en düşük sizi ne fiyat verirseniz kurtarır. matematik kitabını incelemişsinizdir mutlaka çok zor şekiller yokçok rahat vakit almayan şekiller. bir de üniversite olduğu için para çıkışı yapabilmeleri için fatura ihtiyaçları olacaktır. maliye kaydınız varmı veya fatura kestirebileceğiniz biri varmı? konuyu daha etraflıca anlatabilirseniz belki daha yardımcı olabilirim mesela bir üniversite sizi nasıl buldu da bu teklifi yaptı tanıdık mı vardı tanıdık varsa işiniz biraz daha kolaylaşır
kolay gelsin

ays34

Üye
Tepki
1
arkadaşımında içinde olduğu bir gruba bu işi yapacak kişi aranıyor diye mail atmış.. o da bana dedi yapar mısın?..
fatura isteyeceklerini sanmıyorum ama isterlerse ayarlayabilirim sanırım..

fiyat konusunda gerçekten çok bir fikrim yok..
bana denilen 7 tl.. sizce az mı?

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
eksik bilgi veriyorsunuz içeriden bir tanıdığın olması çok önemli arkadaşıma mail atmış dediğiniz kim onu yazmamışsınız üniversitelerin de muhasebesi var harcamalarını belgelemek zorundalar ben de akdeniz üniversitesine iş yaptım mutlaka fatura gerekiyor
sayın ays34 her işde kural işi en iyi fiyata alabilmek önemli 7 değil de neden 10 tl olmasın ama bakarsın 5 tl ye de alamazsın yukarıdaki anlattığım kurallar etken olur. herşeyden önce arkadaşınıza mail atan kim arkadaşınızla ilişkisi ne derecede yani bir arkadaş akraba bir dost falanmı elinizdeki fiyat oluşturabilecek tek done o adam sizden başka nerelerden fiyat alınacak öğrenebiliyormusunuz onlar ajanstan falan fiyat aldılarsa aldıkları fiyat astronom,k gelmiştir sizin bu işi en iyi fiyatla alabilmeniz önemli bu çizimleri hangi programda yapacaksınız?

ays34

Üye
Tepki
1
akraba filan değil.. hocası sanırım.. kendisi ne kadar içinde bilmiyorum.. kısa bir bilgilendirmeden sonra
beni başka bir kişiye yönlendirdi.. görüştüğüm kişi fatura hakkında bir şey söylemedi ama dediğiniz gibi anladım sizi şimdi isterler gibi geliyor..

Yukarı Alt