Mehmet Bora - Cartoon Tasarımım 3

MehmetBora

Üye
Tepki
0
Bu kez bir canlı yerine ''Clio Symbol'' marka modifiyeli bir araç çizip benzetmeye çalıştım. :) Yorumlarınızı bekliyorum. :)

(AŞAĞIYA DOĞRU İNDİĞİNİZDE ARACIN EKLEMELERİ VE SON HALLERİNİ GÖREBİLİRSİNİZ.)

MehmetBora

Üye
Tepki
0
Sanırım aklıma geldikçe eklemeler yapacağım. :) Araç modifikasyon tutkusu photoshopta da bırakmıyor. :)

V.2

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Sanırım vakit geçirmek amaçlı bir çalışma. Aklınıza geldikçe eklemeler yapıyorsunuz ama plakada değişiklik yaptığınız halde plaka sorunlu. Tr yazısının olduğu yer o kadar ince değil, plakada kullanılan yazı karakteri bu değil. Madem "modifiye" bir araç yapıyoruz o zaman neden pırıl pırıl bir araç olmasın ki? Bunun için kaporta üzerindeki parlamalar ve yansımadan kaynaklanan tonlamaları da eklerseniz daha güzel olacak. Ön camın bittiği yerle tavanın başladığı yeri belirtirseniz daha iyi olur ki ön cam arkaya kadar gidiyormuş gibi duruyor. Farlardan çıkan ışıkların araç üzerindeki yansımaları pek hoş durmuyor. Ön tarafa hava alması için ızgaraları da yerleştiriseniz sanırım tamam olacak...
Aracın genel görüntüsünü, orantısını beğendim çok sevimli duruyor ellerinize sağlık ...

MehmetBora

Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim yorumlarınız için. :) Fakat yeni nesil araçlarda görüyorsunuzdur üst tavan siyah cam oluyor. Ön ve arka cam tavan ile birleşik, o düşünceyi uygulamaya çalıştım. Kaporta yansımaları konusunda haklısınız ışık konusunda oldukça zayıf bilgim. Yeni başlayan biri olarak yalnızca çizim ve boyama yapabiliyorum. Bu konuda videolu dersler arıyorum. :)

MehmetBora

Üye
Tepki
0
Aracı yavaş yavaş geliştirip çeşitli modifikasyonlar yaparak bu konu adı altında biriktireceğim. :)

v3

Eklemeler:
-App plaka sorunu düzeltildi.
-Far yanlarındaki ızgaralar siyaha boyandı.
-Far yanlarından aşağı doğru küçük iki detayla Golf Gti ön tampon görünümü kazandırıldı.
-Plaka altında bulunan ızgara yukarı doğru uzatıldı.
Şimdilik bu kadar. Sizinde aklınıza gelen çeşitli modifikasyon detayı ekleme fikirleriniz var ise lütfen söyleyin. :)

MehmetBora

Üye
Tepki
0
İşte v.4 :)

Yeni eklemeler;
-Angel farlar
-Dikdörtgen app plaka
-Üst ızgara ve kaput bitimi dibinde beyaz led neon.

Yukarı Alt