Minyatür Isı Kartvizit Çalışması

Hasan YILDIZ

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
164
Çalışma gayet iyi fakat Logo biraz büyük mu konulmuş ? Göze hemen çarpıyor açıkcası.

İyi Forumlar.

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@Hasan YILDIZ

İlk olarak eleştirin için teşekkürler. Gözlem doğru fakat basımdan sonra ki vaziyette arka planın pastel olması ve kısmi lak kurtardı diyelim :) Göze batmadı.

Mehmet ÖZDEMİR

Grafik Tasarım
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
243
güzel çalışma, renkler uyumlu.... adres ve isim kısmında renkleri siyah değilde gri tonlarda vermeniz turkuaz ile uyumlu olmasını sağlamış. tebrikler....

sadece dikkatimi çeken lacivert ISI yazısı oldu. çok parlıyor ve göze batıyor. yine gri yada turkuaz tonları denenebilirdi. emeğinize sağlık...

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@--şerife--

Teşekkürler :)

@Mehmet ÖZDEMİR

Yorumunuz için teşekkürler. ISI kısmında ise logo yapımında lacivert ağılıklı istenmişti anca ısı kısmını bırakmıştım (genelde doğalgaz firmaları mavi ve lacivert kullandıkları için) yoksa tam anlamıyla bende olsaydı lacivert olmazdı :) Tekrardan teşekkürler.

ceymili38

Üye
Tepki
0
merhaba öncelikle emeğinize sağlık.Alevin ısıtma kısmı için kullanıldığı aşikar ama soğutmayı destekleyici olarak da renk kullanımını çok etkili buldum.Bir de ben henüz çok yeniyim bu işte. :( bu şekilde sunum u nasıl hazırlıyorsunuz yardımlrınızı bekliyorum. :) şimdiden teşekkürler.

Hasan ÇELİK

Dreamer
Altın Üye
Tepki
39
@ceymili38

Yorumun için teşekkürler :)

Sunuma gelirsek mock-up dediğimiz olaylar var bunu google'da küçük bir arama ile çözeceğine eminim, olmazsa bile burdayım muhakkak elimizin, dilimizin döndüğünce yardım ederiz :)

Yukarı Alt