Moda Evi Logusu

M.Vehbi

Üye
Tepki
0

Arkadaşlar bu logo çalışmam sizce nasıl omus ve yine sizce eksikleri nelerdir
teşekkürler

Tepki
31
moda tasarım gerektiren bir sanattır eğer moda evi değilde mesela yeşilay derneğine logo yapsaydınız bu olur derdim

ama bu çalışma bir moda evine yakışmıyor öncellikle bu iş ile ilgili marka logolaarını bir inceleyin ve fikir edinin ondan sonra bir çalışma yapın onu paylaşın onun üzerinden yorum yapalım

kriptonik

Üye
Tepki
1
ilginç olmuş bence .. yeşilay olayı biraz çehresini değiştirmiş tabi.. birde resim sıkıştığından mı dır nedir ben ne modaevi okuyamıyorum vizaj mı?

danisman

Consultant
Tepki
30
selamlar ;

öncelikle bu bir moda evi tasarımı olduğuna göre, şapkalı şık bir bayan figürü işimizi amacına uygun hale getirecektir o yönde bir çalışma yaparsan çok daha iyi olacaktır. Bu konuda bir çalışma yaparsan değerlendirebiliriz ...

iyi çalışmalar ...

grafiturk

Üye
Tepki
0
logo da anlaşılabilirlik ve netlik 1. önceliktir...
Bunda hiç birşey anlaşılmıyor...

moda firmalarını incelersen eğer daha çok tipografik logolar yapılmıştır...marka imajı ve isim daha kolay ezberlenebilsin diye...renkleri de daha çok ne üzeirne çalıştıkları önemlidir...eğer bayansa..kırmızı ve tonları üzerine çalışmanı öneririm

M.Vehbi

Üye
Tepki
0
arkadaslar yorumlarınız için tesekkür ederim
ben sizlerin dediğini yaptım değiştirdim ama firmanın bu kogo cok hoşuna gitti :))
yeşil olan hilal rengini sarı yaptık ve sarı gölge ekledik kullanmaya başladılar...
yeni logo çalışmalrımda yine sizlerin verdikleri bilgilerle çalışacağım
teşekkürler

Yukarı Alt