movie maker kapanıp duruyor

kahramu

Üye
Tepki
2
Arkadaşlar bu sorunumu çözene dua edeceğim gerçekten çözmem lazım..Şimdi benim movi maker da sunu hazırlamam lazım ancak kapanıp duruyor program anlamadım gitti dolayısıyla bi şey yapamıyorum sistemimde virüs falan yok lisanslı program kullanıyorum ve diskimde de yer var yaptığım sunuda değişiklik yapacağım açıyorum değişiklik yapmama izin vermeden kapatıyor bilenlerin yardımcı olmasını çok isterim...
işletim sistemim xp

C@GL@R

Üye
Tepki
3
Merhabalar;

Büyük ihtimalle programı çalıştırdığınız zaman hata raporu ekranı ile karşılaşıyorsunuzdur.

Aşağıdaki Link'te Movie Maker'ın Setup'ını gönderiyorum.. Tekrardan yükleyebilir,

yada

Başlat > Donatılar > Sistem Araçları > Sistem Geri yükleme adımlarından, En eski tarihe giderek sisteminizi geri yükleyerek hatalı kısımlardan ( bozulan dosya ve eksik kalan güncelleme hatalarından) kurtulmayı deneyebilirsiniz.

Link : Movie Maker 2.0 Enu

kahramu

Üye
Tepki
2
Teşekkür ederim ama geri yükleyim mi geri yüklemek istemiyorum yeni sürümlerini yüklesem de gözükmüyor lütfen yardım edin bi tane movie maker var program kaldırda gözükmüyo onu kaldıramıyorum yeni yüklesem de aynı hatalı program duruyor anlamadım gitti

kahramu

Üye
Tepki
2
Movir maker programını program files kısmından dosyaları silsem de geri geliyo sistem cdsini takmadan silemez miyim siliyorum geri geliyo anlamadım gitti yardımcı olur musunuz

C@GL@R

Üye
Tepki
3
Winsows Movie Maker'ı Kaldırmak için ufak bir programa ihtiyacımız olacak..

Lite PC -> Download etmek için TIKLAYIN

Programı Rar'dan çıkartıyoruz.
XPlite_TRIAL.exe yi çalışıtırıyoruz.
Tepe tab menülerden " Add Add/Remove Components" e geliyoruz.
Aşağı açılan menülerden "Multimedia" yı seçiyoruz.
"Windows Movie Maker" a geliyor ve başındaki tik işaretini kaldırıp "Next" diyoruz.
Movie maker bilgisayarımızdan kalkıyor. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Windows Movie Maker 2.0 Türkçe -> Download etmek için TIKLAYIN

Windows Movie Maker Xp sürümlerimlerine göre Windows XP SP2'li bir cd takmanızı isteyebilir. Hazırlıklı olun.

Sizin için proglamla Movie Maker'ı kaldırdım. Ve verdiğim linkle yükledim. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım.. Umarım sizde karşılaşmazsınız.

Sonucu bildirirseniz sevinirim. Kolay Gelsin.

kahramu

Üye
Tepki
2
@C@GL@R

Çok teşekkür ederim ne zamandır bunu arıyorum Allah c.c razı olsun gerçekten kaldırdı bu program ile oldu inş verdiğiniz linkten de yükler tekrar bildiririm..tEŞEKKÜR EDERİM..

Yukarı Alt