Msn'de Sorun ?

Mert Buran

Üye
Tepki
0
Öncelikle Herkese Selamlar ;
Benim Sorunum Dün Msnimi Kapattıktan Sonra Bir Daha Açamamam ve Kişi Listeniz Şuanda Kullanılabilir Durumda Değil Hatasıyla Karşılaşmam. (Kodu : 84cc0020)
Bu Sorunu Nasıl Çözebilirim Acaba ? Yardımcı Olursanız Gerçekten Çok Sevinirim.
Şimdiden Teşekkürler..

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Windows Vista
  • Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\User\Windows Oturum Adı\ Contacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Users\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.
Windows XP
  • Gizli Dosyaları Açın ( Belgelerim / Bilgisayarım 2'sinden Birini Gir Araçlar / Klasör Seçenekleri / Gizli Dosyalar-Klasör'leri Göster Ve Uygulayın)
  • C\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Contcacts \ Bütün Klasör'leri Silin
  • C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts\ Oturum Açamadığın Klasörleri Silin, Yinede Açamazsan Hepsini Silin.
  • Ve Oturum Açmayı Deneyin.
tHeBruTaLiTyOfHeLL'den alıntıdır..

Mert Buran

Üye
Tepki
0
Bir Arkadaşımda Bana Bu Çözümü Gönderdi ama Klasör Seçenekleri Görünmediği İçin Gizli Dosyaları Açamadım. O Yüzden İşlemi Gerçekleştiremedim.
Klasör Seçeneklerinin Görünmemesi Durumunda Neler Yapılacağının Yollarını da Bu Sitede Aradım ve Buldum. Ancak Maalesef regedit.exe'yi Çalıştır Yaptığım Zaman "Kayıt Defteri Düzenleme Yöneticiniz Tarafından Devreden Çıkarılmış" Diye Bir Uyarı Çıkıyor.
Ne Yapmam Gerektiğini Bilmiyorum Gerçekten..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Hakikaten de o dizine gitme yetkniz yoksa ve ctrl+alt+delete dediğinizde görev yöneticisine de girme yetkiniz yok ise ozaman kesinlikle Sayın Danışmanın dediğini yapınız .

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Bilgisayarınızı " Combofix " ile tarattır. Tarama yaparken açık olan bütün herşeyi kapat ve virüs programı geçici olarak devre dışı bırak. Tarama esnasında gelen mesajlara evet de. Sorunun bir nebzede olsun çözülecektir.

Mert Buran

Üye
Tepki
0
@danisman
Öncelikle Teşekkür Ederim. Dediğini Uyguladım ve Gerçekten İşe Yaradı.

@Buse Türüdü
Belirttiğiniz Klasörler Bende Çıkmıyor ? Windows Live Değilde Normal Messenger Klasörünün İçinde Bulduklarımı Sildim. Ancak İşe Yaramadı.:confused:

Mert Buran

Üye
Tepki
0
@Buse Türüdü
C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\ Local Setting\ Application Data \ Microsoft\ Windows Live Contacts
- İçinde Olan Bütün Klasörleri Sildim ama Yine Düzelmedi.

C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\Contacts\
- Böyle Bir Bölüm Bulunamadı ?

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
C:\Documents and Settings\Windows Oturum Adı\Contacts\
- Böyle Bir Bölüm Bulunamadı ?
-Böyle bir bölüm bulunamadı derken?

Mesela kendi bilgisayarımdan örnek vereyim.

C:\Documents and Settings\BuSe\Contacts\

Bu şekilde klasöre ulaşmanız gerekiyor..

Yukarı Alt