(NEW) ID'de hazırlanmış gazete tasarımlarım. (Yayınlanmış Hürriyet DN çalışmalarım) 3

tolgilis

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
1
Daha önceki çalışmalarıma;

https://www.grafikerler.org/grafik-tasarimlari/32557-idde-hazirlanmis-gazete-tasarimlarim-yayinlanmis-hurriyet-dn-calismalarim.html

https://www.grafikerler.org/grafik-tasarimlari/33249-idde-hazirlanmis-gazete-tasarimlarim-yayinlanmis-hurriyet-dn-calismalarim-2-a.html

Adreslerindeki konulardan ulaşabilirsiniz... Aşağıda birkaç çalışmamı daha sizlere sunuyorum... Olumlu-Olumsuz yorum yaparsanız sevinirim

Funda

E=mc²
Tepki
9
Olumsuz yorum yapmak pek mümkün görünmüyor..İlgi ile izliyorum çalışmalarınızı..Çok şık işler çıkarmışsınız..Diğerlerini de merakla bekliyorum..

htc_gny

-_-
Tepki
6
Tipografik yerleşimler, görseller kaliteli. Başarılı çalışmalar emeğinize sağlık.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Güzel çalışmalar.
Tolga Bey bildiğim kadarı ile uzun bir süredir iş arıyorsunuz. Böyle güzel çalışmalar üretebilirken ve ayrıca halen Hürriyet için çalışırken uzun zamandır iş aramanız tuhaf geldi bana açıkçası.
Başarılar.

tolgilis

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
1
@Erkan Nehir

Yarama tuz bastın kardeşim. İş aradığım yok ancak, imza yı nereden değiştirebiliyoruz onu bulamadım:) yardımcı olursan onuda değiştirmek istiyorum...

Aslkerden geldikten sonra bir süre arayışım vardı, o zamandan kalma hala o imza, bir ara arayaıp bulamadım. Sonrada unuttum gitti...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@tolgilis

Menü kontrol panelinden değiştirebilirsiniz. Şimdilik ben düzenledim.

Tepki
1
çok güzeller valla süperler özendim bende indesing ögrencem ya bazu işler photo cs ile yapılmıyor zorluyor indesing şart heralde :)

elda

Üye
Tepki
0
Çok başarılı çalışmalar.. Bu bir anlamda da grafikte kaliteli fotoğraf kullanmanın da çok önemli olduğunun bir kanıtı.. emeğinize sağlık..

tolgilis

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
1
@elda

Zaten artık tasarım devri bitti, fotoğrafı kullanma devri başladı dergi ve basılı işlerde...

SND ödüllerinde kazananlar bunun en bariz örnekleri

Yukarı Alt