Neye Dokunduğuna Dikkat Et...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Ben de anlatılmak istenenle(açıklamanızla) kompozisyon arasında pek bağ tespit edemedim yalnız uygulama olarak gayet güzel geldi bana.
Komposizyonu birkez daha elden geçirebilirsiniz belki, tabi size kalmış.

Prometheus

Üye
Tepki
0
çok güzel ve etkileyici, mesajı da doğrudan vermiş,
hiç olmadı ben doğrudan aldım daha yazıyı görmeden =)

Tepki
0
gerçektende mükemmel bir çalışma olmuşş elinize sağlık harika çok uğraşılmış çalışmada belli zaten ....kolay deill bilgisayar başına geçipte afiş dergi broşür vs ..hazırlamak...:)Ben mesela Ozalit te çalışıyorum...Çaylak bi grafikerim ama 2 sene ye kalmaz profesyonel olurum herhalde:))neden derseniz grafikerlik işini seviyorumm......Bence bir insan yaptığı işi severse o işte dahada başarılı olurr....Ama tam tersine sevmezse yaptığı işi ne kadar uğraşırsa uğraşsın beceremeyebilirde yada yapamayabilirde..O yüzden grafikerlere sesleniyorum..Bu meslek güzel bi meslek yapıyorsanız bu işi severek yapmalısınız.....:))Saygılar;Sevgiler;Grafikerler...

yakan

Üye
Tepki
0
Bence burada şekli mantık hatasından ziyade anlamda bir hata yapılmıştır.Resimleri tasarımları zaten ilgili arkadaşlar yorumlamışlar.

Dünyaya zarar veren bir insan eliyle , dünyaya zarar vermeye çalışan eli durdurmaya çalışan bir insan eli var konumuzda.
Uzanan ve tutan el; genelde birine yardım etmek , düşeni kurtarmak konulu kompozisyonlarda kullanılmalı. Burada dünyaya zarar veren eli tutmaya çalışma bence olmamış.Tutmaktan ziyade onu engelleyici bir çalışma yapılsa ,yani şöyle bilekten kavrayan ve resmin sağ alt köşesinden çıkan bir engelleyici el olsa fena olmaz diye düşünüyorum

hasana11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
uzaydan saldıran bir ateş yerine içerdeki şeytanı anlatmak gerekir dünya çok küçük kalmış alevler yeterince korkutmuyo ve ağaç çok komik :D

Yukarı Alt