Olay! Ücretsiz Grafikerler.Org PS CS3 Eğitim Seti Yakında Sizlerle.

Admin

Başkan
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
25
Duydunuz mu?

Grafikerler Org'dan üyelerine tamamen karşılıksız gerçek bir hizmet daha.

Grafikerler Org'un Büyük Photoshop CS3 Eğitim Seti çok yakında tamamen ücretsiz olarak siz değerli üyelere sunulacaktır.

Eğitim Setinin İntrosunu Buradan İnceleyebilirsiniz.
http://vimeo.com/6953379

Bu Eğitim Setini Neden İndirmeliyim?
Günümüzde bilindiği üzere sanalda birbirinin aynı , sağlıksız ve eksik anlatımlara sahip, uygulama sahibine doğru dürüst hiçbir birikim kazandıramayan, bir ya da birkaç yönü tamamen şaibeli veya muallakta olan dersler mevcuttur.
Photoshop'a yeni başlayan ve bu tür dersleri uygulamak isteyen kişi ya dersin birkaç yönünü yapamayıp dersi esgeçmekte ya da takıldığı yerleri kendi bilgisiyle tamamlamaya çalışmakta, bu da kişiye pek birşey kazandıramamaktadır.
İş böyleyken kişide tamamen eksik, yanlış, hatalı bilgi birikimi oluşmakta ve kişi kendisini bu alanda uygun ve normal bir şekilde geliştirememektedir.
İşte Grafikerler.org derslerini sanaldaki diğer derslerden ayıran temel nokta da budur.

Grafikerler.Org dersleri Kişinin Photoshop'a tamamen yeni başladığını varsayarak, derslerdeki her ayrıntıyı en ince detayına kadar sebepleriyle açıklayarak , uygulamalardaki çok önemli hususları kullanıcısına bildirmekte, böylece kullanıcı neyi neden ve nasıl yaptığını bilmektedir.
Bu sebeple Grafikerler.Org dersleri Photshop'a yeni başlayan bir bireyde kaliteli bir bilgi birikimi oluşmasına YARDIMCI olmaktadır.
Öte yandan Grafikerler.Org dersleri Photoshoptaki her bilgi düzeyine aynı anda hitap etmekte,böylece geniş kitlelere seslenebilmektedir.
Bu eğitim setimiz çok yakında Photoshop Dersleri bölümünde siz değerli kullanıcılara sunulacaktır.

Ders anlatımında emeği geçen Sayın Hakan Dağdeviren'e ;
Video Edit Montaj için Sayın Abdullah Yiğit'e
Ulaştırma için Sayın Ömer Yıldız'a teşekkürlerimizi sunarız...

Grafikerler.Org

GÜNEL AYVACI

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
7
Emekleriniz için Hakan Dağdeviren, Abdullah Şahin ve Ömer Yıldız , çok teşekkürler :)

Düzeltme: Abdullah Yiğit' e olacaktı .

Pardon Abdullah Bey :D:D:D

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Haklısınız Emre Bey derslerimiz Orjinal ,Zengin İçerikli, Görsel ve İşitsel niteliktedir.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Faydalı bir kaynak olacağından hiç şüphem yok..
Photoshop'a yeni başlayacak yada başlamış olanlar için çok güzel bir eğitim seti olucak..
Emeği geçen herkese teşekkürler..

Tepki
4
Tam aradıgım, ıstedıgım sey buydu, ellerınıze & emeklerınıze saglık, cok tesekkurler sımdıden.

Yukarı Alt