Parça dosyaları tek bir pdf haline getirmek

ikola

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar öncelikle herkese selam,

benim sıkıntım freehand'de oluşturduğum farklı dosyaları tek bir parça haline getirmemle iligi,
zira yedek parça kataloğu hazırlamaktayım fakat bir yerden sonra freehandde import yapamıyorum ve bilgisayar çok kasılıyor haliyle her ürün için farklı bir freehand dosyasında kataloğu hazırlıyorum fakat sonucunda bunları tek bir pdf dosyasında toplama olanaığım var mı ?

yardımlarınızı bekliyorum, freehand'de oldukça yeniyim

Threebudha

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
17
@ikola

Her bir ürün için ayrı olarak hazırladığınız PDF dokümanlarınızı tek bir doküman haline getirmek için elinizde Acrobat'ın Pro sürümü olması gerek. Üst menülerden Documents>Insert Pages seçeneğiyle istediğiniz PDF belgesinin istediğiniz kısmına istediğiniz kadar PDF sayfa ekleyebilirsiniz. Ayrıca çok sayfalı dokümanlar için Freehand tam bir işkencedir size tavsiyem indesign kullanmanız. Freehand'e kastığını söylediğiniz işleri indesign sayesinde çok rahat yapacağınızı göreceksiniz.

ikola

Üye
Tepki
0
@Threebudha

Hali hazırda oluşturduğum bir çok sayfa var , eğer en baştan indesignda oluşturursam ciddi vakit kaybı yaşarım, bu freehand dosyalarını in designa aktarmanın bir yolu varmıdır

Threebudha

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
17
@ikola

Freehand dosyalarını değil ama hazırlamış olduğunuz PDF'leri place komutuyla indesign'a alabilirsiniz.

himalaya1

Üye
Tepki
0
arkadaşlar herkese selam.coğrafya kitabı yazıyorum.frehand 9 acemiyim.çizdiğim şekillerin içine yazı yazdıktan sonra convert to parth yapınca şekille yazıyı worde aktarıyarum, ama convertlemeden nasıl aktarıcam

Yukarı Alt