Parlak Animasyon [Photoshop Yazı Efekti]

CemilAL

Üye
Tepki
25
Parlak Animasyon [Photoshop Yazı Efekti]

Photoshop ta sadece layerların blend modlarını kullanarak hoş yazılar yazabilirsiniz. Daha ilgi çekici olması için yaratıcılığınızı kullanmanız yeterli. Ben animasyon şeklinde yaptım, çok ahım şahım değil ama hoş oldu. İsteyen olursa animasyonun nasıl yapıldığını ve blend modları kullanarak neler yapılabildiğini anlatabilirim.

ermann

Üye
Tepki
6
güzel olmuş bunun resimli veya videolu anlatımını da yapabilirseniz çok güzel olur.

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
daha önceden gördüğüm ve çok merak ettiğim bir teknik , videolu bir anlatım yaparsanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler.

CemilAL

Üye
Tepki
25
Evde değilim kusura bakmayın, ve tercihlerle falan uğraşırken zaman olmuyordu. En kısa zamanda hazırlıyorum

CemilAL

Üye
Tepki
25
Aceleyle bir anlatım hazırladım bu akşam ama kötü oldu biraz ve ses yok bu sefer. Hızlı hızlı gösterdim yüzeysel olarak. Animasyonun nasıl yapıldığını anlatmadım, bilmeyen varsa anlatabilirim sonra. Anlayamadığınız yer olursa sorabilirsiniz, sonraki dersleri daha rahat zamanda hazırlayabilirim inşallah. Eğer isteyen olursa başlangıç seviyesinden başlayıp özel ders yapabiliriz hep beraber.

tekno2020

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
8
Büyük bir ihtimalle CS6 kullanmışsın. photoshop sürümünü de yazsaydın keşke.

CemilAL

Üye
Tepki
25
Evet CS6 kullandım. Ayrıca yazarken olabildiğince ince fontlar kullanırsanız çok daha iyi olur. Benimki pek değildi, kendim incelttim ama tam olmadı işte.

Yukarı Alt