photoshop saç çizimi

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Aslı Hanım, gerçekten çok güzel bir ders ve başarılı bir sonuç çıkmış ortaya..
Ellerinize sağlık.

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Harika bir ders Aslı Hanım.Tamamen orjinal ve tamamen önce size, sonra sitemize ait, bu harika.
Böyle gidersek orjinal deslerimizle anılacağız hep.
Yalnız çalışma üzerinde küçük logolarımız olsa fena olmazdı.Eh ders orjinal ve kaliteli olunca çalınabiliyor.Buna izin vermemeliyiz bence :)
Logomuzu dilerseniz Buradan
indirip kullanabilirsiniz.

İlk ders olduğu için bir minik sorunumuz var.Biraz daha büyük ekleyebiirseniz resimleri, daha detaylı görünür herşey.

Ben + diyorum.

Orjinal derslerinizin devamını dileriz.

Tepki
19
:)teşekkürer busecim
hakan bey teşekkürler bundan sonrakilerde logo eklerim .tamamen kendi yöntemlerimle bulduğum birşey.daha iyileri de yapılabilir fazla çizemedim çünkü vaktim pk yoktu.ne kadar tel o kadar güzel saçlar:)

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Ders için teşekkürler Aslı hanım, anlaşılır ve farklı bir ders olmuş. Repinizi gönderdim..

Tepki
31
Süper bi ders aslı hanım

ben şahsen ps yi ke sevmem her işimi corelde halletmeye bayılırım ama corelde bu beni aşar :)
böyle güzel ve anlaşılır dersler sayesinde bende ps yi öğrenecem galiba

teşekkürler +:D

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Coreldraw'ı boşamıştınız değil mi?:) Boşadığınıza göre Ps'yi rahatlıkla öğrenebilirsiniz he Fatih Bey :)

Tepki
25
aslı hanım emeğinize sağlık güzel bir ders olmuş ancak hakan beyinde dediği gibi sunumu daha büyük eklemelisiniz ben açıkcası okumakta zorlandım ve tabiki logomuz kesinlikle konulmalı tebrikler tekrar devamını bekleriz :)

Yukarı Alt