Photoshop'ta Şampuan Çizimim

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Selamlar. Bu sefer bambaşka çalışmayla karşınızdayım..​

Photoshop'ta bu tarzdaki ilk çalışmam diyebilirim.Yardımcı program olarak Coreldraw'dan, Görseller içinde Vektör ve resimlerden faydalandım.
İlk defa bukadar çok group ve katmanla çalıştım. Çizim tamamiyle hayali.. 2 günlük internet sorunundan faydalandım, sıkıntıdan böyle birşey çıktı ortaya.​

Logo üzerinde pek çalışmadım. Çalışsaydım daha güzel olacaktı belki ama çalışma üzerinde sabah-akşam çalışınca sıkıldım doğrusu:)

Bazı hatalarım var, bazı şeyler istediğim gibi olmadı ama şöyle bir bakınca güzel duruyor sanki..​

Ve son olarak söyleyeceğim, bu tarzlı çalışmaları hep Hakan Abi'den gördüm. Belki de beni bunları yapmaya kalkıştıran Hakan Abi'nin o güzel çalışmalarıydı..​

Sunum:

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Eksiklerin yada hataların olsada çalışman ve uğraşma çaba gösterme cesaretinden dolayı seni kutlamak isterim Buse, gayetde güzel olmuş eline emeğine sağlık, paylaşım için teşekkürler.

sena_graf

Üye
Tepki
0
elinize sağlıq güsL olmuş bikaç hatalar var mesela şampuan kutusumu bu
biraz daha çalış bence.
çok çalışırsan daha iyi çalışmalar çıkacağına emin ol

*F.BEKGÖZ*

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
7
Busecim;eline sağlık net sorunu senin için bayağı iyi olmuş anlaşılan:)bence ilk deneme olarak düşünürsek gayet güzel ve daha iyi işler çıkartacağından şüphem yok.Devamını bekliyoruz..
Tekrar eline sağlık....

Yukarı Alt