Pilates Görselleri...

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@grapiksel

@kenas

Ben spor yapmam hiç gerek olmadı çok şükür :D Siz yapın ben izlerim :D
Hamburgeri ye bence hiç kaçırma, Resimleride görmezden gel :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
benim ihtiyacım var ama hiç yapmadım daha spor :) o nasıl birşeyy aaa :D: gel birlikte yiyelim

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@kenas

Hiç yok demem ayıp falanda bilmem :D Konu hamburger oldu mu akan sular durur bende :D :D Teşekkür ederim ;)

İsmail ÇOBAN

Grapiksel
Bronz Üye
Tepki
44
vallahi askerde yattım spor yapmadık şimdi ise form da kalmak için yapmak gerek yoksa işimiz oturmakla geçiyor :) Obeziteye karşı yarım saat yürüyüş :D

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sağlık Bakanı Recep Akdağ, aşırı kilo sorununun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de salgına dönüştüğünü belirterek obeziteyle mücadele için kampanya başlattı.

Kilo problemine karşı günde 10 bin adım atılması gerektiğini belirten Akdağ, vatandaşlara ücretsiz adım ölçer dağıtacaklarını açıkladı. Akdağ, TV dizilerinde beslenmeyle ilgili olumlu mesajlar verilmesi için katkı istedi. Dün obeziteyle mücadele için başlatılan kampanyayı tanıtan Bakan Akdağ, obezitenin tansiyon, şeker, kalp gibi sağlık sorunlarına yol açtığına dikkat çekti. (alıntı) :D:

zynp

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
99
@grapiksel

@N.FARUKOĞLU

@kenas

Konu askerliğe gidip, ordan on bin adıma ordan Akdağ'a kadar yol aldı :D :D :D Teşekkürler ayrıntılar için arkadaşlar :D :D :D

Dip not: Ey pilates sen nelere kadirmişsin :D

Yukarı Alt