Pilgrim Yazı Fontu arıyorum

ozreklam

Üye
Tepki
0
Baha Merhaba kardeş . Bir görsel öğe yüklemesini bilmiyorum işte sorun orda. pc de jpeg olarak kayıtlı.www.yavuzlarfindik.com. adresine girince orada mavi renkle yazılmış bir YAVUZLAR yazısı var. işte ben o yazının fontunu arıyorum. teşekkürler. Ayrıca sitenin sağ tarafında firmanın logosu var ben o logoyu faturada transparan şeffaf olarak kullanıcam sayfanın ortasına nasıl onu ben şeffaf yapabilirim tek renk olarak

Tepki
6
kardes simdi o font bende mevcut degil ama cok benzer bir font var elimde birde once convert to bitmap den grayscale yapip sonra sefaflik vermelisin tek renk icin. seffafligi diger tarafta anlatmistim. birde seffaflik verdikten sonra schift+page down yap ki arkaplanda kalsin saydamlik olarakda %15 yeterli diye dusunuyorum o logo icin fontuda en kisa surede bulacagim senin icin :) kolay gelsin simdiden

ozreklam

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben hala pilgrim yazı karakterini arıyorum. Bakmadığım kapı arkası bile kalmadı. Yok Yok sır oldu mübarek.

ozreklam

Üye
Tepki
0
Merteral örneği siteye bir koyabilsem eyvallahda beceremiyorum. url yolu falan diyo onu anlayamıyorum işte bende yazı şekli jpeg olarak pc de kayıtlı. Ama şöyle örnek verebilirim. www.yavuzlarfindik.com sitesine gidince en üstte YAVUZLAR diye yazıyor işte ben yazan yazının karakterini arıyorum. yine olmazsa burada yasakmı bilmiyorum rapid te falan atar oradan bakabilirsiniz.

merteral

Üye
Tepki
27
@ozreklam

tamam kardeş o da olur rapide at sen ben buraya koyarım resmi hepberaber bakar yardımcı oluruz ;)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Rapidshare'ye atmanıza gerek yok, ben jpeg halini yükleyeyim, yardımımız dokunsun bari:)

sanırım bu değil mi_? siteye girince bu çıktı da karşıma...

Yukarı Alt