Rap Parti Afişi

bRayn

Üye
Tepki
0
2 ay önce yapmış olduğum rap parti afişi :)

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Yazıları, görselleri,dizgisi oturmuş yerinde, güzel ve başarılı bir çalışma. Yalnız ufak tefek sırıtan noktalar var mesela alt kısımdaki not ve iletişim bölümleri biraz düzensiz ve arial fontu bu çalışmada kullanılacak en son font
devamını dilerim başarılar.

bRayn

Üye
Tepki
0
@Kerim Öksüz
Öncelikle eleştirileriniz için teşekkür ediyorum. Partiyi organize eden arkadaşlar ''not ve iletişim bilgileri'' kısmının okunaklı olmasını istediler. Bildiğim en okunaklı fontda ''Arial ve Verdana''. Bu nedenle ''Arial'' fontunu kullandım.

Hasan Güner

.com
Bronz Üye
Tepki
45
güzel diyenlere inat ben beğenmedim
afiş mantığına aykırı
bu kadar kalabalık karışık afiş olmaz
bir tek font amacına uygun gibi
ama onda da Türkçe karakter sıkıntısı var

bRayn

Üye
Tepki
0
@Hasan Güner
Bu bir doğa afişi değil bir rap parti afişi. Gözünüze karışık gelen afişten ziyade sizin hayata bakış açınız diye düşünüyorum. Sade birşey Rap Parti duygusunu yansıtmaz.
Yinede eleştirileriniz için teşekkür ediyorum.

bRayn

Üye
Tepki
0
Örnek olarak verdiğiniz afişleride inceledim 1. ve 3. afişler gayed güzel çalışmalar ama Rap dünyasındaki duyguları yansıtmamış. ''Sade birşey Rap Parti duygusunu yansıtmaz.'' lafımın hala arkasındayım. Hiphop dünyası sade bir dünya değildir. 2. afişin basit kaçtığını düşünüyorum.
+ ''Sade bir afiş yapılamaz'' değil; Sadece o duyguyu yansıtmaz diyorum.
Rap'e yabancı bir insan değilseniz Rap ve Underground Rap terimlerinin arasındaki farkı bilirsiniz ve afişin neden karışık ve kalabalık olduğunu anlarsınız.
Tekrar teşekkür ediyorum.

Yukarı Alt