Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (O Gün)

Tepki
10
Çalışmanızı gördüğümde o büyük günden kastınızın ölüm olabileceği geldi aklıma. Bu arada madem sizin photoshop çalışmanız neden alt kısımdaki yazıyı kapatmadınız oraya kendi adınızı yazabilirdiniz. İlginç bir çalışma...

Tepki
0
Renovatio yunanca kökenli aslında latince bir kelimedir Yeniden Doğuş anlamındadır. O gördüğünüz logoda Renovatio logosudur ki kendi yaptığım bir logoyu neden sileyim. İleri ki günlerde onu da yayınlayacağım. Birde eğer aklıma gelen şey doğru ise şimdiye kadar yayınladıklarımın ve bundan sonra yayınlayacağım çalışmaların psd dosyalarını da paylaşacağım... Yorumunuz için ise çok teşekkür ederim.

Tepki
10
logo kendi logonuz olabilir, yayınlarsanız daha yakından görmüş oluruz. orda çalışmanız içerisinde sadece bir ayrıntı şeklinde duruyor.
renovatio yeniden doğuş anlamına gelse de çalışmanız biraz iç karartıcı olmuş yeniden doğuşu daha güzel bir şekilde anlatabilirdiniz o yüzden ölüm geldi aklıma... emek verdiğiniz için ve paylaşımınız için ben teşekkür ederim, kolay gelsin...

Tepki
0
Renovatio benim internet ve reel ortamlarda kullandığın bir kod adım bu sayede bütün resimlerimde kullanıyorum... Zaten o resmin adı "O gün" o resimde kıyamet anında gökyüzünün kıpkırmızı bir gül şeklinde kızartılacağını göstermeye çalıştım. Yeniden çok çok teşekkür ederim

Yukarı Alt