Renovatio³ - Photoshop Çalışmalarım (Pluton'la Koridorda...)

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Mustafa Bey çalışmanız hakkında biraz bilgi verir misiniz?

Bunu komple siz mi çizdiniz Klise mi bura?

Tepki
31
Mustafa bey çok güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık il gördüm şaşırdım bu nasıl bir çalışma diye çalışmanın tamamı size mi ait yada size ait olan bölümler nereleri

manicella

Üye
Tepki
0
selam iyi bi çalışma öncelikle
ama açıklama tam olmamış Mustafacığım.
Öncelikle arkadaşlar anlasın diye açıklamanı yazarsan ve psd dosyasını koyarsan bilgisiz arkadaşlar anlarlar...

Bu arada orası kilise degil
Collezium (Kolezyum)

Eski çagda eğitim kurumu daha sonra bu degişmiş ve orta çağda Roma İmparatorlugu döneminde Büyük Arenalara Kollezium adı verilmiştir.

Bu arada resim de yapılan ise Plutonun resmi üzerinde oynama var
mustafa arkadaşım kendi resmini koymuş... :)

Bu arada Usta Falan degilim yeni geldim ilk bu konu vardı bakim dedim açıklama yaptım herkzden özür dilerim öncelikle mustafa ve hakandan kolay gelsin arada takılacam sormak istediklerinizi bana gönderebilirsiniz...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
özür dilerim öncelikle ... ve hakandan
Manicella benden neden özür dilediniz anlamış değilim...

psd dosyasını koyarsan bilgisiz arkadaşlar anlarlar...
Psde eklemek lüzumsuz.Kimse kimseye birşeyler kanıtlamak zorunda değil en azından ben öyle düşünüyorum.

Umarım Mustafa Bey kendi çalışmasını Kendisi açıklar bize...

Tepki
31
@manicella

Eski çagda eğitim kurumu daha sonra bu degişmiş ve orta çağda Roma İmparatorlugu döneminde Büyük Arenalara Kollezium adı verilmiştir.

Tarih dersinde değiliz sanırsam ve Coliseum un ne olduğunu anlatmanıza gerek yok

Bu arada orası kilise degil
Collezium (Kolezyum) Coliseum değilmiydi o

Öncelikle arkadaşlar anlasın diye açıklamanı yazarsan ve psd dosyasını koyarsan bilgisiz arkadaşlar anlarlar...

psd dosyasına gerek yok ben sadece bu çalışmada nelerin eklendiğini ve nelerin
değiştiğini öğrenmek istemiştim

sanırım gerekli açıklamayı mustafa bey yapar
ve bu sayede benim gibi bilgisiz arkadaşlar anlarlar...

Tepki
0
Merhabalar değerli arkadaşlarım;

Öncelikle bu fotomontaj fikrini fotoğraf üzerinde değilde boya çalışmaları ile yapılmış tablolar kısacası bu şekilde hazırlanmış eserler üzerinde montaj yapmayı hedefledim. Bu konuda ayrıca yardım ve desteklerinizi bekliyorum.

Bu tablo resmi ise uzun zamandır üzerine çalışmak istediğim ama kah bilgi, kah tecrübe, kah vakit sorunlarım olduğu için yapıtlarım arasına dahil edemediğim ancak montajını yapabildiğim çalışmadır...

Değerli arkadaşlarım, manicella arkadaşımız güzel bir *açıklama yapmıştır. Bu kadarını bende bilmiyordum. Çalışma da montaj olan kısım sadece kafa kısmıdır. Sizlere kendimin ve tablonun olduğu resimlerin orjinalini paylaşıyorum.

Dikkat edilecek olursa paylaşımlarımın hiç birinde ben çok fazla detay vermem. Bir kısa cümle ile durumu özetlemeyi yeğlerim. Bu tablo resminde de Aristo ve Pluton evren teorisi ile ilgili konuşmaktadırlar. Ve bundan sonra daha detaylı açıklamalar yapacağımı bildirmek istiyorum.

Bu benim :

Resmin orjinali :

* Bu çalışmam ikinci defa "sanamı ait" şeklinde işaret edilen çalışmadır. Bundan öncekilere ".psd" datalarını eklemiştim ama artık bunu yapmayacağım. Sadece çalışmanın görünen kısmını eleştirirsek, eleştirimiz amacına uygun olacaktır.

Herkese canı yürekten teşekkür ediyorum...

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Mustafa bey, elinize sağlık çalışmanızı bizimle paylaştığınız için teşekkürler.

Yukarı Alt