Rent a Car Web Arayüz Çalışması

oguzhan42

Üye
Tepki
3
Biraz aceleye gelen bir çalışma oldu eksiklerimiz çoktur ama sizin görüşlerinizi de almak istedim.Eksik olan gözü rahatsız eden yerleri söylerseniz sevinirim.Teşekkürler :)

Ozgul

Üye
Tepki
57
Footer yok galiba? Ayrıca alttaki üç elemanı boyutlarını küçülterek sağa ya da sola koyabilirsiniz. Ya da illa altta durmasını istiyorsanız boyutlarını küçültün, çok büyükler çünkü. Orta kısım boşlukta gibi, onları bir kare içine alabilir aralarına çizgi çekebilir böylece daha dolu gösterebilirsiniz. Menüyü de turuncu çizgiye yaklaştırabilirsiniz o da çok ayrık duruyor.

Düzenlenirse güzel bir çalışma çıkacak ortaya.

Emeğinize sağlık, iyi çalışmalar.

Tepki
4
çalışma güzel olmuş fakat alt taraftaki mavi kutular sırıtmış biraz renk açısından

deXo

Üye
Tepki
1
Arkadaşlara katılıyorum tasarım hoş fakat en alt kısım footer kısmı çok sırıtmış.

cagllar

Üye
Tepki
0
UMARIM BENİ YANLIŞ ANLAMAZSINIZ TASARIMINIZ KÖTÜ DEĞİL özellikle bakıyorum logo çok hoş olmuş ama size söylemek istediklerimi ancak bu şekilde anlatmak daha mantıklı geldi bana

Eğer beni dinlerseniz tasarımınızı şu şekilde değiştirmeniz daha mantıklı olacak bu öylesine çizilmiş birşey bunu sizin daha profesyonel yapacagınıza eminim ben sadece örnek olsun söylemek istediklerimi göstermek amaçlı yaptıgım birşey

oguzhan42

Üye
Tepki
3
@cagllar düşünceleriniz için teşekkür ederim öncelikle logo benim çizimim değil hazı bir icon tasarımınızda bana ne anlatmak istediğinizi inanın anlamadım benim arayüzümde öylesine çizilmiş bir arayüzdü üzerinde durmadığımı konuyu açarken belirttim yorumunuz için tekrar teşekkür ederim.

cagllar

Üye
Tepki
0
"Biraz aceleye gelen bir çalışma oldu eksiklerimiz çoktur ama sizin görüşlerinizi de almak istedim.Eksik olan gözü rahatsız eden yerleri söylerseniz sevinirim.Teşekkürler " diye belirtmişsiniz üzerinde durmuyor dememiş siniz. sonuçta bir emek vermişsiniz ve yorum bekliyorsunuz. Eğer önemli bir çalışma olmasa burada sergilemez siniz diye düşünüyorum

siz göze çarpan bir nokta varsa söyleyin demişsiniz. ben de bu yüzden eksikleri anlatmak yerine çizerek göstermeye çalıştım.. eğer görüntü ile anlatmak bildirici olmadıysa sözle ifade edeyim

1. Menüler olmamış
2. sizin için seçtiklerimiz bölümündeki kutular msn profil resmi kutuları oldugundan hoş gözükmüyor
3. Font seçiminiz çok yanlış
4. aşagıdaki 3 adet mavi kutular çok göz yoruyor
5. Header bölümü çok turuncu onu kısaltmanız daha iyi olacagını düşünüyorum

Çalışma kötü demiyorum ama eksik bir çalışma olmuş..
saygılar.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Sayın cagllar; sizin eklediğinizde de boş alanlar çok fazla değil mi? Tamam toparlamaya çalışmışsınız iyi niyetle ama bu kadar boş alan olmamalı bence.

Yukarı Alt