Sedat Gül Logosu Nasıl Olmalı ?

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@D3VRAN

evet, ayrıca sürekli kullanmak adına bir logo düşünüyorum

ne alakası var murat güler kardeşim :eek:
bendeki mürekket tanesi, ondaki ateş simgesi, yazı karekteride çok farklı,renkler farklı...

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Sedat Bey sadece S ve G harfleri kombinasyonundan oluşan tipografik bir sembol deneseniz? Hem de çalışmalarınızın köşesine uygulanabilecek küçük bir sembol gibi ?

Tepki
67
Sakin ol be abi mürekket tanesi nedir anlamadım. Ben sadece fikrimi söyledim böle tepki vereceksen insanların fikirini neden soruyorsun.

vberk

Üye
Tepki
4
@Erkan_Nehir

S ve G harflerinden güzel tipografiler olabilir... Benimde aklımdan ilk bu geçmişti... Veya Sedat Gül'ün ü harfinin noktalarında bir ilüzyon olabilir belki...

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Erkan_Nehir

Bu tür çalışmalarda çok yapılan bir şey gibi geliyor bana, ama denemekte fayda var :)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Murat Güler

muratcım sen bi benzetme yaptın (alakası olmayan bi logo ile) sen bi tasarımcısın
başka birisi bunu yapsa kızmamda sen yapınca ayıp oluyor :)

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Sedat Gül
Aslında çalışmanıza bakınca alevden çok benim ilk aklıma gelen bir gül yaprağı oldu ve uyumlu olmuş diye düşündüm :)

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Erkan_Nehir

alev olayını murat güler kardeşimiz çıkardı :))))
ben mürekkep damlacığı gibi düşünerek çizmiştim ama gül yaprağı daha mantıklı geldi
siz söyleyince :rolleyes:

D3VRAN

Üye
Tepki
0
"L" yerine güller etrafını sarmış bir "L" harfi olabilir. Yada Güllerle yazılmış 'L' ? :) Çocuksu mu oldu ne .. :)

Yukarı Alt