Şeffaf görüntü verme

drosyax

Üye
Tepki
1

meraba arkadaşlar ben adobe photoshop kullanıcısıyım aşagıdaki gösterdigim resim yapacagım iş deyildir sadece örnek hazırladıgım bir görseldir benim sıkıntım illustrator cs6
bunu yapmam gerekiyor photoshop yapılçak bir şeyde deyil. Hani yapılır ama intar etmek gimi bişey bu :)

yardımcı olursanız çok sevinirim

iyi çalışmalar

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
benim fikrim bunu photoshop 3D'de yapılır mı bilmiyorum ama 3Ds Max'te yapabilirsin gibi düşünüyorum. Çünkü o şeffaflık ışık yansıması ve materyalden kaynaklı. Bunları da en iyi 3Ds Max'te yapabilirsin diye biliyorum. daha farklı fikri olan arkadaşlar mutlaka yorum yapacaklardır. iyi forumlar.

drosyax

Üye
Tepki
1
emre dostum photoshopta dedin gimi yapılır 1 tane 2 tane olmadı için 200 parça oldugu için bunları fotoshopta yaparsam direk intar etmiş olurum daha gencim :)
3 D max olurmu bende bunu bilmiyom bilen arkadaşlar varsa bir yardımcı olsun

Tepki
74
merhaba,
Aşağıdaki saydam çizim işini görüyorsa, bunu Corel Draw'da en fazla iki dakikada çizebilirsin.
T.Ö.

[/IMG]

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Tuncer Bey'in güzel çalışması haricinde ben de 3D olarak hazırladım. Vooooov, Forumumuz size yardım etmek için yıkıldı galiba, pazar şansı diyelim :)

Öncelikle 3D Max de yapılır mı yazmışsınız, anladığım kadar programdan anlamıyorsunuz, ben aldığım renderleri ekliyorum konuya, ayrıca hf ye de 3D's Max 2012 dosyasını ekliyorum, program kurulu ise direkt açıp render alabilirsiniz istediğiniz şekilde, default render ve materyal kullandığım için sıkıntı olmaz. Yok ben anlamıyorum diyorsanız benim aldığım renderleri kullanın.

Kolay gelsin.
Hakan.

https://hotfile.com/dl/252469687/3c5ad9a/profil.rar.html

drosyax

Üye
Tepki
1
arkadaşlar hepinize çok teşekür ederim gerçekten çok faydalı oldu bu bilgiler

:s8: Hakan bey çalışmanız gerçekten çok güzel olmuş :clap2: pazar günün talihlisi ben çıktım mutlu oldum ::D

3D S MAX kursumu alsam :confused: gerçekten hayran oluyor 3D S max çizimlerine

Emre Şerim

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
14
Hakan birde bunları vRay ile alsaydı o zaman sen kursa çoktan başlamıştın bence : )

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
hehe, şakacı emre :)
Yani bu işi sürekli yapacaksa arkadaşımız, elbette öğrenmeli programı.

Yukarı Alt