Duyuruyu Kapat
DESEN & GRAFİK & MODA KURSLARI
GRSEL SANATLAR AKADEMİSİ
Tuncer Özkan
Son Giriş:
27 Ekim 2017
Beğenilen Mesajlar:
65
Ödül Puanları:
28
Doğumgünü:
21 Mart 1960 (Yaş: 57)
Web Sitesi:
Meslek:
Gazeteci, Eğitmen, yazar, fotoğrafçı, grafiker

Sayfayı Paylaş

Tuncer Özkan

Yazar, Erkek, 57, Nereden: istanbul

http://www.tuncerozkan.com 20 Eylül 2016

Tuncer Özkan son aktivitesi:
27 Ekim 2017
    1. Tuncer Özkan
    2. magic1
      magic1
      Tuncer bey iyi çalışmalar; müsade ederseniz bir sorum olacak. Çalıştığım bir müşterim plastik üzerine baskı yapıyor ve benden gönderiği logolara tram vermemi istiyor daha önce tram işiyle hiç uğraşmadım. Yaptığım araştırmalar sonucunda logo lara photoshop proğramını kullanarak İmage - Adjustment-Curves bölümünden tram vermeye çalışıyorum ancak ya silik çıkıyor yada istenilen seviyede olmuyor.Tşk.
    3. FyGa'
      FyGa'
      Hocam iyi günler nasılsınız?
      Geçenlerde taşırma payı hakkında bana verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacaktı anlattığınız üzere 3mm taşırma payını verdim sorunum çözüldü fakat 5mm pay verecek olsak dediğiniz 2. yöntemi kullanarak offset path ten miter limitini 3mm için 7 yaptık 5mm için kaç yapacağız bu miter limiti neye göre belirleniyor. Size tekrardan teşekkür ediyorum.
    4. Eren Yılmaz
      Eren Yılmaz
      Merhaba hocam nasılsınız? Öncelikle ben Eren Yılmaz. Hemen konuya girmek istiyorum müsadenizle. Kardeşim lise son sınıf öğrencisi. Bölüm olarak resme el becerisi ve yeteneği olduğu için Grafik bölümü düşünüyor. Fakat araştırdığımız zaman karşımıza Meslek Yüksek Okullarına bağlı bir grafik bölümü ve Güzel Sanatlar fakültesine bağlı başka bir grafik bölümü çıkıyor. Bu iki grafik bölümünün farkı nedir hocam?
    5. Kemal Aksekioğlu
      Kemal Aksekioğlu
      Tuncer Bey ilginize çok teşekkür ederim sizin gibi bir dostum olduğu için mutluyum.
      yalnız ben corel designer 12 kullanıyorum benim text'e bulunmuyor bu konuda
      yapabileceğim birşey varmı ?forumu belki atlayabilirsiniz diye mesajı ziyaretçiye de yazdım (pc müsait değil corel designer 12 den yükseğini yükleyemiyorum.) saygılarımla iyi akşamlar
    6. Kemal Aksekioğlu
      Kemal Aksekioğlu
      tuncer Bey
      sizden bir ricam var geçenlerdebize bulduğunuz fontu corel'in içinden buldum demiştiniz tamamenboş bizamanınızda nasıl bulunduğunu yazabilirseniz minnettar kalırım
      saygılarımla
    7. Kemal Aksekioğlu
      Kemal Aksekioğlu
      forumdaki yazımı okuduğunuzu mesajdan sonra gördüm
    8. ebru_rst
      ebru_rst
      Tuncer Bey Merhaba,

Bana yardım ettiniz sağolun. Emekcisiniz belli ki :)
      Mesleğinizi tam olarak bilemiyorum fakat bir sıkıntım olduğu zaman size başvurabilir miyim?
  • Yüklüyor...
  • Yüklüyor...
  • Hakkında

Doğumgünü:
    21 Mart 1960 (Yaş: 57)
    Web Sitesi:
    http://www.tuncerozkan.com
    Meslek:
    Gazeteci, Eğitmen, yazar, fotoğrafçı, grafiker
    Cirriculum vitae, yürrü kulum hikaye!

ilgimi çeken şeyler, buraya yazmaya sığmaz.

İmza Ayarları

tuncerozkan.com