Şener Şen İllüstrasyon Çalışmam

Tepki
9
Hayranı olduğum Türk sinemasının efsane oyuncusu Şener Şen'i çizmek istedim.Kişiliğiyle,kalitesiyle benim için bir idol.Eğer bir gün bu çalışmamı görürse onu çok sevdiğimi söylemek istiyorum

uc logic tablet-photoshop cs3-

Ndesign

Üye
Tepki
51
baya güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim ve de başarılarınında devamını dilerim

Tepki
4
Çok gerçekçi olmuş, ben de severim kendilerini..."hayran" sözünü pek sevmediğim için kullanmıyorum..
Başarılar dilerim..

Tepki
25
referans alınarak yapılmış bir çalışma olsa gerek başarılı olmuş düşüncenize ve ellerinize sağlık...

Tepki
9
@Qesta
teşekkürler
@Burak Tunahan
teşekkürler
@Süleyman Köklü
hımm doğrudur..teşekkür ederim.
@Dilek Doğrusöz

evet referans kullandım bakarak çizdim.Teşekkür ederim.

Tepki
100
elinize sağlık.
bu çalışma diğer çalışmalarınızda daha farklı. daha keskin ve net... tarzınıza benzemiyor.
yani, beklediğim bir çalışma. işte böyle olmalı diyebileceğim ve bakmaktan zevk alacağım türden.
yalnız, şener şen deyince aklıma hep gülmek geliyor. bir kemel sunal gibi ciddi dururken bile güldüren yüz ifadesi. bunu görmek isterdim. sanat ve sanatçılıkta bunu yakalayabilmekte sanırım.
itiraf edeyim ben yapamazdım.
tekrar elinize, emeğinize sağlık...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
harika bir çalışma olmuş bakışlar ve yüz hatları çok gerçekçi ellerinize sağlık

Tepki
9
@Decomix

çok teşekkür ederim inşallah.
@Emine Şahin

Teşekkür ederim.Yabancıların tabiriyle realistic digital painting(gerçekçi dijital boyama) denemesiyle yapmıştım bu çalışmayı.Referans fotoğraftan bakarak çalıştığım için benim için çok daha kolay oldu.Işık-gölge sorununu referans çalıştığınızda daha kolay çözüyorsunuz.Diğer çalışmalarım daha çok speedpainting(hızlı karalama)tarzında ve hayal ürünü çalışmalarımdı.Daha çok fantazi tarzı esintiler sunmayı istemiştim.

Şener Şen gibi bir ustanın boyamasını yapmak gerçekten bana ayrıca gurur verdi.
tekrar teşekkürler...

teşekkür ederim Kerim Bey.

Yukarı Alt