Shrek 4: Forever After 2010 Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu 2010

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Fragman:

Resim:

Film Detay:
Yapım:
2010 ~ ABD
Tür:
3 Boyutlu, Aile, Animasyon, Çocuk, Fantastik, Komedi, Macera
Yönetmen:
Mike Mitchell
Senaryo:
Tim Sullivan, Josh Klausner, Darren Lemke
Yapımcı:
Teresa Cheng, Gina Shay, Dreamworks Animation
Görüntü Yönetmeni:
Yong Duk Jhun
Müzik:
Harry Gregson-Williams
Dağıtım:
UIP Filmcilik
Filmin Websitesi:
www.shrekinternational.com/intl/tr
Gösterim Tarihi:
28 Mayıs 2010 (Türkiye)
diğer ülkeler... 21 Mayıs 2010 (ABD)

Yönetmen:
Mike Mitchell

Senaristler:
Tim Sullivan
Josh Klausner
Darren Lemke

Yapımcılar:
Teresa Cheng
Gina Shay
Dreamworks Animation

Müzisyen:
Harry Gregson-Williams

Görüntü Yönetmeni:
Yong Duk Jhun

Seslendirenler:

Cameron Diaz Antonio Banderas
Eddie Murphy
Okan Bayülgen
Justin Timberlake

Julie Andrews
Mike Myers
Engin Alkan
Jon Hamm
Kathy Griffin
Amy Sedaris
Harun Can
Maya Rudolph
Aron Warner

Film Konu:
Shrek ve eşi Prenses Fiona, çocukları ile mutlu bir şekilde yaşamaktadır. Bu mutluluklarına dostları çizmeli kedi, eşek ve eşeğin yavruları da eşlik etmektedir.Zaman tersine dönmüş gibidirBu iyi aile babası rolü zamanla Shrek’e sıkıcı gelmeye başlar. Artık, çevresindekileri korkutarak kendinden kaçırdığı eski günlerdeki halinden çok farklıdır. Kendini gerçek bir dev gibi hissettiği günleri çok özleyen Shrek, kötü kalpli Rumpelstilzchen ile bir anlaşma imzalar. Aslında Rumpelstilzchen, onu oyuna getirmiştir.Shrek anlaşma sonrası kendini farklı bir yerde, farklı bir zamanda bulur. Bu dünyanın kralı Rumpelstilzchen’dir. Ve bu yeni dünyada devler avlanmaktadır. Shrek, prenses Fiona ile hiç karşılaşmamıştır. Üstelik eski dostları da onunla tanıştıklarını hatırlamaz. Shrek’in yeni görevi her şeyi eski haline getirmek ve gerçek aşkı ile dostlarını yeniden kazanmaktır. Bu uğurda birbirinden heyecanlı maceralara atılır.

Ne Uzun Bir Konusu Varmış Be :D :)

Arkadaşlar ben üzüldüm şahsen son olmasına ama bi yandanda tadında bırakmak lazım bu filmi çok bekliyorum diğerleri gibi harikadır :) bu sefer aile baya kalabalık :)

Yukarı Alt