Sıkıcan kaçmaz dedim, sıkılan canımızı paylaşalım bari...

bsrzngn

Üye
Tepki
1
Şuan sıkıldığımız konular ustundan biraz kandımızı neşelendirelim öz güven gerek yani az biraz ki hepinizde var.... İlk sırayı yapıyorum

Şuan hosting çokmuş durumda ve hiç bişe yapamıyrum işler karışık müşteriler yığın ve ben çekmecede kahve arıyorum...

Oturup dertlencem... giremediğim host panelinin bu sayfa görüntülenemiyor sayfasına bakıp...

bu durumdada kendime sadece ALLAH kurtarsın genç diye biliyorum...

NOT: yanlış yerde yanlış bi konuysa uyarırsanız sevinirim....

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Allah kurtarsın genç :) Benimde kafam karışık yarın beğendiğimiz bir yere ev bakmaya gideceğiz eğer Allah izin verir de olursa eğer boyumuzdan büyük borca gireceğiz ama benim herif tüm sorumluluğu bana bırakıyor ..2 gecedir uykularım kaçıyor tereddütlerim çok ....Allah utandırmasın inş..

bsrzngn

Üye
Tepki
1
@kenas

benim sorunda borç yok sadece iş sonucu var :)) benim sucaum gunahım yok diye kahve keyf-i yapıyom....

Asıl sana demek gerek Allah kurtarsın diye :) senin durum edebi :)) hemherif hem ev hem borç ayyy

takma gel sanada kahve ısmarlıyım tıpsız bi manzaraya bakıyorum ama olsunn.... kahve sembolu bulamadım (_)> bunla idare et...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Çok sağol kahve keyfini az sonra yapacağım bende biraz işim var ..
Evet benim durumum vahim ama yinede çok şükür halimize, Allah utandırmasın ..

bsrzngn

Üye
Tepki
1
bır sıkıcan vaakası daha :)) gene bendenn benim böyle bol bol canım sıkılır kendime yarasın diye açtım zaten bu konuyuu :)

sabahtan uğraştığım şu hosting olayını çökme girişimlerini ayağa kaldırmaya çalışmakla geçirdiğim bir günlük mesaimde nihai sona ulaşamadım malesef patronun kendisi lazım ama velakin yok...

gelelim canımın sıkıldığı konuya ====>>>> bugun bitirme hayali kurduğum yeni hosting in soru işaretleriyle mesai sonu yapıyorum gece ruyalarım ve yarınki mesaim gene hosting uğraşlarııı....

sıkıcan idir kaçmaz harbidende kaçmıcak sanırsam galiba yani ....

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Gözlerim kızarana kadar maryo oynayıp prensesi kurtarmak istiyordum ki bir sevgilisi olduğunu öğrendim, iyi mi?...
O atladığım leveller haram zıkkım olsun he mi!

Bak şimdi neden gözlerim doldu len, haaaa, neden?...

as das afşklğy asas dasa askhfaowsfsğp diyorum başka bir şey demiyorum.

bsrzngn

Üye
Tepki
1
Gene ben gene vakaaa :))

Dün katıldığım bir organizasyon sonucu sabah çok zor uyanıp işe gelmek amaçlı çırpınan ben...

Yüzümü yıkarken gözlerimi kapadım ve daha açamadım el yardımıyla gerçekleştire bildim açma işlemini servise binmek amaçlı yola çıktığımda kaldırma çarptım ve şuan işteyim hala ayakkabımın bağcıkları açık :)) kendi helime bakıp gülüyorum. Dip not garip gureba fakir fukara zavallı sesimde malesef çıkma girişimlerinde bulunmaya çalışıyor ama tam performans gösteremiyo

sonuç canımızın sıkıldığı nokta tam şurası UYKUSUZLUK !!!

bsrzngn

Üye
Tepki
1
gene ben sanırım bu başlığa sadece ben ve canımın sıkılmasıı yeter .....

Sabahtan beri yoğun bi gündemle uğraştığım hosting olaylarından sonra ortalığa boş boş bakıp ben ne yapıyorum acep sorusunu sormak baya canımında beyniminde sıkıldığını gösteriyo sanırım...

haftanın iilk iş günü olması dolayısı ile hafta pek parlak gözükmüyor :)) bu durumda bile kendime gülebiliyorum ....

Yukarı Alt