Sitemin ana sayfasında değişiklik yapmak için yardımcı olabilecek arkadaşlar arıyorum

Tepki
0
Web sitemin ana sayfasında bazı değişiklikler yapmak istiyorum. Mesela ortada gözün olduğu kısımda bir tane çektiğim filmlerden birini oynatmak istiyorum ve menülerdede bazı değişiklirlek yapmak istiyorum. Allah rızası için yardım ederseniz çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Tasarımınızın bir CAPS ini alıp buraya koyarsanız neyin nereye olacağı konusunda bizimde aklımızda bişiler şekillenir ve size daha sağlıklı yardımcı olabiliriz. Ayrıca film oynatmak için ya sitenizde mediaplayer eklentisi kullancaksanız yada filminizi yardımcı bir programla flash a çevirip flash olarak sitenize koyacaksınız

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Sayın üyemiz eğer konunuzu burdan devam ettirebilirsek sizinle aynı sorunu yaşayanlara da yardım etmiş oluruz. Ayrıca sorunuza yada sorularınıza sadece ben değil o an forumda bilgisi olan herkes yardımcı olmaya çalışacaktır bu sayede

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Videonu http://www.motionbox.com/ sitesine upload edebilirsin . Sitenin sana verdiği koduda sayfanda istediğin yere yerleştirirsin. Reklam koymaması ekstra güzel bir özellik. Ayrıca HD desteğide var.

Yukarı Alt