Stajerlik

fucukur

Üye
Tepki
0
Merhaba Ben Furkan

Ben Furkan ÇUKUR.Soğanlık /Kartal'da ikamet etmekteyim. 1995 doğumluyum ve lise 3. sınıfta okumaktayım.Lise 4. sınıf için şirket bulmam gerekiyo.Bilişim bölümü web tasarım ve programlamada okumaktayım.Okulda gördüğüm programlar Adobe fireworks, flash, dreamweaver,photoshop (az seviyede) ve ASP.Net Visual Studio programları görmekteyim. Bir sonraki yıl PHP programını göreceğim.

Cevabınızı bekliyorum.

Nirvana23

Üye
Tepki
0
Ben Muhammet Ensar Susan,

17 yaşındayım, Bilişim Teknolojileri Bölümünde Web Tasarımı ve Programlama dalında eğitim görmekteyim.
Lise 3.sınıfı okuyorum ve seneye 4.sınıfı okumam için staj yeri bulmam gerekiyor.
Bildiğim programlar; Adobe Photoshop CS5, Flash CS5, Fireworks CS5, Dreamweaver CS5 ve ASP.net Visual Studio.
Bana uygun staj yeri bulacağınızı umarak cevabınızı bekliyorum, Cevizli/Kartal/İSTANBUL'da ikamet etmekteyim. Saygılarımla...

Elif baba

Üye
Tepki
0
Merhaba ben Elif BABA,
18 yaşındayım lise 3'e gidiyorum. Bilişim bölümü Web tasarım ve programlama dalında okuyorum.
Seneye lise 4. sınıf zorunlu stajyerlik eğitimi için yer bulmam gerekiyor.
Bildiğim programlar: Adobe Flash, Fireworks, Dreamweaver ve ASP.net Visual Studio.
Topselvi/Kartal/İstanbul'da ikametgah etmekteyim. Bana uygun staj yeri bulacağınızı umarak cevabınızı bekliyorum
:)

mervetan

Üye
Tepki
0
Merhaba Ben Merve TANYEL.
Kadıköy Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Web programcılığı bölümü 11.sınıf ögrencisiyim.12.sınıf için stajyer olarak yer arıyorum.
okulda görmuş oldugum programlar Adobe CS3 flash , Adobe CS3 Fireworks, Adobe CS3 Dreamweaver ve Visual Studio 2010.
Seneye PHP derside görecegim.
İstanbul Ataşehirde ikamet etmekteyim.
Çizim yapmayı seviyorum.
Teşekkürler

yasin Ç.

Üye
Tepki
0
merhaba ben Yasin Çelik.
Bolluca Ticaret Meslek Lisesi Bilişim Teknolojileri Bölümü 11.sınıf öğrencisiyim 12.sınıfta zorunluluğum olduğu için Web Tasarım alanı üzerine staj yeri arıyorum.
okulda öğrenmiş olduğum programlar Adobe CS4 flash(iyi derece) , Adobe CS4 Fireworks(iyi derece), Adobe CS4 Dreamweaver(iyi derece), Visual Studio 2010,ofis programları(2003,2007)(orta derece),bilgisayar doanımları(orta derece), Adobe Photoshop CS4(orta derece) bunlar. Daha değişik programlar ve bu programlar üzerine kendimi geliştirmek isterim.
lise 4.sınıfta PHP dersi göreceğim.
İstanbul-Avrupa Yakası Arnavutköy de ikamet etmekteyim.
Münkün olursa yazdan başlayabileceğim bir staj yeri arıyorum.

Yukarı Alt