Surreal çalışmalarım...

Tepki
1
Çalışmalarını inceledim hepside güzel başarıların devamını dilerim. Merak ettiğim profilinde de olduğu gibi göz kullanman. Bi anlamı var mı acaba :)

aticosar

Üye
Tepki
27
Teşekkür ederim.Evet 2 çalışmamda goz kullandım ve tabiki de bir anlamı var.
Açıkçası çalışmalarımda anlatmak istediğim konu bir organ ile anlatılması gerekirse o organı çekinmeden kullanıyorum:)

Tepki
105
Calışmalar oldukça antik! Ifade edilen gözler de yanlış anlaşılabilir algılaması iyi olan insanlar için..

aticosar

Üye
Tepki
27
:)Bir konuda haklısın fakat başka bir konuda farklı dusunuyoruz.
Evet haklısın ifade edilen gozler yanlış anlaşılabilinir algılaması dar olan insanlar için.
Fotoğraflarda,resimlerde,tshirtlerde ya da her hangi bir çalışmada kullanılan her göz düşünüldügü gibi
illuminati saçmalığıyla alakalı olmaz.
Hazırladıgım calışmaları bu sekilde acıklama yapacagımı dusunmemistim:) ama algılaması iyi olan insanlar(!) için
kullandıgım gozlerin anlamını acıklayayım;

Fish de kullandıgım goz bizi bir koltuga baglı tutarak aptal kutusuna(TV) baglıyor ve gozde bizi denetliyor(Kurtulmamız gereken bir göz)

Sis de kullandıgım goz ise;elin ustunde ki gozden dikkatinizi arkadaki tehlikeli kapıya ve ilac kutusuna cekerseniz.Ordan uzak durmamız gerektiğini ve bizi durdurması gereken bir bodyguard(annemiz,babamız,eşimiz,kardeşimiz ya da kim dersen)yani iyi bir göz...

Merak etmeyin illuminati saçmalarına ayıracak vaktim gerçekten yok.Tabi ki ne düşünmek isteseniz saygım sonsuz.

Kusura bakmayın en son soylenecegi en once soyleyen biriyim.Kimseyi kırmak niyetinde degilim.
Fikirleriniz ve eleştirileriniz için cok tesekkur ederim.
Saygılar...

Tepki
105
Değerli açıklamanız için teşekkür ederim. Öncelikle sadece algıda seçici bir insanım yani toplum olarak konunun bilincinde olmayan arkadaşlar için çalışma devamında da olsa bu sağlıklı yorum iyi oldu diyebilirim. Aptal kutusuna degindiginiz noktayı gayet iyi anlatmışsınız ve biz de ne mutlu yanlış anlamamışız. Tekrar Teşekkürler nice özgün tasarımlara..

aticosar

Üye
Tepki
27
Mustafabayındır bey kısa ve öz bir cevap vereyim size "estetik" olarak. Örnegin bir elin içinde 2 tane göz bence hiç estetik durmaz aksine karikatür bir görüntü sergiler,sonuçta karikatür bir çalışma yok ortada.

Yukarı Alt