tabela tasarımım ilk defa yaptım yorumlarr :)

DJQMER

Üye
Tepki
0
tabela calısmam ılk defa yaptım degerli yorumlarınızı beklıyorum

ekinoks76

Üye
Tepki
4
Benden size nacizane tavsiye karışık göz yorucu çalışmalardan kaçının daha sade yalın anlaşılır çalışmalar üzerinde yoğunlaşın

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
Tabela Çok Farklı Bir İştir Kurallara Mutlaka Uymak Gerekir Bu Yapılan Çalışma Bir Tabela Çalışmasına Uygun Değildir, Tabela Düz, Anlaşılır ve Öz Olmalıdır, Bu ÇALIŞMA bir branda
olarak uygulanabilir.. kolay gelsin

danisman

Consultant
Tepki
30
Merhaba,

Bir işi ilk kez yapıyor oluşunuz, size bir hoşgörü avantajı sağlayacağını mı, düşünüyorsunuz? Bir işi ilk kez yapıyor olmak, hiç olmaz şekilde bir şeyler yapmaya çalışmak mıdır? Peki, bu görüşten yola çıkalım şimdi.

Bir orduda görev yapıyorsunuz, görevli olduğunuz birlik içerisinde çok önemli bir silahı kullanmakla görevli olan kişi, kullanamayacak durumda olsun. Bu görevi de siz yapmak zorunda kalın, kullanacağınız silahla, koca bir ülkeyi yok edecek olan herhangi bir şeyi vurmanız gerekiyor. Şanssızlığa bakın ki, kullanacağınız silahın tek bir mühimmatı var ve vurmanız gereken nesne mutlaka yok edilmeli. Ne yapardınız? ben ilk kez kullanıyorum diyerek o mühimmatı boşa mı harcardınız? Yoksa alabileceğiniz her türlü önlemi alarak, en dikkatli şekilde o silahı kullanıp görevi yerine getirmeyi mi düşünürdünüz?

Şimdi siz diyeceksiniz ki, bu okadar da ciddi bir iş değil, değil mi? Evet, belki o kadar ciddi olmayabilir, fakat asla unutmayın, grafik sanatı son derece ciddi bir iş ve sanattır! Öyle ben ilk kez yapıyorum, ilk kez deniyorum demek, ancak kendinizi kandırmak olur.

İlk kez bile yapıyor olsanız, yapılmış hiç mi iş incelemiyorsunuz? Bakmıyor musunuz, nasıl yapılmış yapılanlar? Daha önceden benzer işleri yapanlar, nelere dikkat etmiş, neleri ön plana çıkarmış, bunları görmeniz gerek, görebilmeniz gerek. Tamam, hiç yapılmamış ve daha önce çalışılmamış bir şey yapıyor olsanız, size hak verip yanınızda olabilirim ama lütfen diyorum, lütfen...

Grafik sanatını daha ciddi görmeli, daha bir ciddiyetle yapmalısınız çalışmalarınızı, olması gereken bazı kuralları ve uygulama tekniklerini uygulamalısınız ki, ortaya on numara bir iş çıkmasa da, en azından eli ayağı düzgün bir iş çıksın, haksız mıyım?

Kolay gelsin, iyi çalışmalar...

DJQMER

Üye
Tepki
0
simdi yorumunuzu okudum ama benım adıma demıssınızkı sız dıyeceksınız o kadarönemlı degıl dıye zaten önemsız olsaydı burda ben bu yaptıklarımı paylasmazdım ayrıca ben ılk defa yaptıgımı belırtmemdekı sebeb yorumlrınız degıl kendımın eksık gordukleırmı sızınde gormenız ve bu alanlarda kendımı gelıstırmm profesyonel olabılırsınız ben bunun ne egıtımını nede baska sekılde netten bakarak örnek seklınde yaptım sız yorumu benım acımdan degıl kendı acınızdan yapmıssınız ben sıze benım hakkımda degıl yaptıgım sey hakkında yorum yapmanızı ıstemıstım SEDAT bey gibi grafık sanatı önemlı bı sanat oldugu kdar yorum sanatıda önemlıdır İYİ CALISMALAR

Yukarı Alt