Tarık AKSU_Logo Type_Vol.1

tarık

Üye
Tepki
0
Selamlar saygılar arkadaşlar,

bu konu başlığı altında hazırladığım ve hazırlayacağım logo çalışmalarımı buradan sizlerle paylaşmayı hedefliyorum.

Her türlü yorum ve önerilere her zaman açık olmakla birlikte cümleten hoşbulduk diyorum ve devam ediyorum.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sayın Tarık Aksu bu logoları ne amaçla paylaştınız. Kendi çalışmasını yaptığınız logolar mıdır? Bilgilendirirseniz seviniriz.

tarık

Üye
Tepki
0
@Yaşar Karadeniz

Genel olarak yarışma için hazırladığım çalışmalar.
Yabancı formatlı olmasıda o yüzden dir. Hepsi real firmalar dır.
Bu çalışmaların arasında derece alanlar, kazananlar ve listeye giremeyenler de mevcuttur.

Teşekkürler, başarılar.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Teşekkür ederim, merak etmiştim bu kadar logoyu ne için yaptığınızı, paylaşım içinde ayrıca teşekkür ederim.

hastam

Üye
Tepki
0
Hiç yerli firmalardan talep gelmedi mi logo çalışmanız için?
Saygılar.

Tepki
4
Başta evo,katapulci,legatus, marka,ecosouth,jaf,provision olmak üzere yaptığınız çalışmaları beğendim. Logo konusunda çok başarılısınız. Bu konu da kendisini geliştirmek isteyen arkadaşlara nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda bilgilendirme de yaparsanız çok daha yararlı olur.

Sayın Hastam, MARKA reklam ajansı başta olmak üzere eminim ki yerli firmalardan da teklifler gelmiştir. Sadece paylaşılmamış olabilir.

Saygılar

Tepki
31
logo yapmayı ve logo yorumlamayı çok seven bir insan olarak
şöyle söyleyebilirim

hepsi biribirinden farklı çalışmalar renk tonları olsun duruşları olsun birbirinin kopyası bir çalışma göremedim

buda hayal gücünüzün genişliğini gösteriyor

ve harflerde obje kullanmalarını çok beğendim
tipografi hiç denediniz mi bence bir el atın
bu sayede hem kendinizi daha fazla geliştirir ve
daha başarılı olabilirsiniz

tarık

Üye
Tepki
0
Değerli yorum ve önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.
Yerli firmalardan talep gelmesi biraz güç yarışma platformu yabancı, yerli firma logolarımıda paylaşacağım.
Sürekli logo tasarım işi gelmiyor, haliyle gelişim için böyle aktivitelerde bulunmak gerekli.

Bilgi birikim konusuna gelince zaten paylaşım ve gelişim için buradayız, elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Teşekkürler, iyi çalışmalar.

Yukarı Alt