Tecrübeli,Matbaa ve Copy Center Deneyimli, Müşteri Odaklı Grafiker

bycapkin

Üye
Tepki
0
Grafik tasarım, pozisyonunda iş arıyorum. Kullanabildigim programları ve egitim durumumu asagıda belirttim. İlgilenenlere Cv'mi ve portfolyomu iceren dosyamı yollayabilirim.

Corel Draw Başta Olmak üzere (çokiyi), photoshop(çok iyi), illüstrator(orta), freehand(orta) kullanıyorum.
Matbaa, Ajans, Dijital Baskı Merkezleri deneyimim mevcut. Grafik Tasarım Mezunuyum.
Ayrıca Fotoğrafçıyım. Ürün fotoğrafları çekebilirim.
Ayrıca Çok iyi Bilgisayar kullanırım. Dilinden iyi anlarım. Elim hızlıdır, çabuk iş çıkartırım. evelALLAH.

Keyifli bir ortamda çalışacağım bir şirket, fabrika arıyorum 25' personel üzeri çalıştıran firmalar ön tercihimdir.
Sonuç olarak biz bir GRAFİKERİZ! Bilgimizi Pazarlıyoruz.
Teşekkürler..

Öncelikle İstanbul ve Ankara illerinde çalışmak istiyorum.

adomado

Üye
Tepki
0
ilanınızı okudum....iş yerim bodrum merkezde şayet burda çalışmayı düşünürseniz varsa bir cv nizi vereceğim mail adresine gönderirseniz memnun olurum ..(adomayt@hotmail.com)tel.irabata geçebilirsiniz..0532 505 09 49

ozan_guler

Üye
Tepki
0
İLanını güncel ise İstanbul Avcılardaki Matbaamız bulunmaktadır. İlgilenirseniz bizimle iletişime geçermisiniz 0212 591 65 84

Tepki
0
ankarada dayız reklem ajansı ve matbaacılık sektöründeyiz... cv. kayihanajans.gmail.com adresine bekliyoruz

bijakgol

Üye
Tepki
0
yayınevi ve ajans hizmeti veriyoruz.
Yüz yüze görüşebiiriz.
0216 550 50 78
İstanbul

Yukarı Alt